sobota, czerwiec 12, 2021
Follow Us
wtorek, 18 październik 2016 00:00

Z Wizz Air z lotniska Olsztyn Mazury do Oslo Torp Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uruchomienie nowej trasy z lotniska Olsztyn Mazury do Oslo Torp w Norwegii zacznie obowiązywać od 20 maja 2017 roku. Loty odbywać się będą trzy razy tygodniowo.

Z nowym połączeniem, Wizz Air oferuje prawie 87 000 miejsc w siatce połączeń w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury w 2017 roku, co stanowi 220% wzrost w porównaniu do poprzedniego roku. Bilety dostępne są już w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się już od 59 PLN.
Pierwszy lot Wizz Air z Portu Lotniczego Olsztyn Mazury odbył się w czerwcu 2016 i od tej pory linia przewiozła ponad 15 000 pasażerów na trasie do i z Londynu Luton, stając się głównym przewoźnikiem w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury.

Linia Wizz Air świętowała ostatnio przewiezienie 45 milionów pasażerów w Polsce. Na przestrzeni 12 miesięcy do 30 września 2016 roku ponad 6,7 mln pasażerów skorzystało z połączeń WIZZ na trasach z i do Polski.

Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air powiedział: "Z radością świętujemy osiągnięcie tego znakomitego wyniku w Porcie Lotniczym Olsztyn-Mazury. Oferta niskokosztowych połączeń Wizz Air zawitała na Mazury w kwietniu, a nasza trasa do Londynu Luton bardzo szybko zyskała uznanie i popularność wśród pasażerów z Polski i Wielkiej Brytanii. Do tej pory ponad 15 000 klientów doceniło wysoki poziom naszych usług i skorzystało z lotów z i do Szyman. Podkreślając nasze zaangażowanie w działalność w regionie i na rzecz polskich pasażerów ogłaszamy dzisiaj kolejną atrakcyjną destynację w siatce połączeń WIZZ z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury – Oslo Torp. Liczymy na kontynuację owocnej współpracy z tutejszym lotniskiem i zamierzamy nadal rozwijać się na Mazurach. Nasza załoga serdecznie zaprasza na pokład nowego samolotu Airbus A320!".

a