sobota, maj 25, 2024
Follow Us

Adamed Pharma ponownie zajął 1. miejsce wśród pracodawców branży farmaceutyczno-biotechnologicznej oraz 15. w zestawieniu ogólnym rankingu Poland’s Top Employers, przygotowanym przez magazyn Forbes Polska we współpracy z międzynarodowym instytutem badawczym Statista.

„Kultura pracy – od strategii do praktyki” to tytuł debaty jaka odbyła się podczas XXXI kongresu społeczno-gospodarczego Welconomy Forum in Toruń. Uczestnicy dyskusji oceniali najnowsze trendy i kluczowe wyzwania związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Zainteresowanie tegoroczną edycją Konkursu „Teraz Polska” jest naprawdę duże. Staramy się na bieżąco odpowiadać na pytania przedsiębiorców i udzielać wyczerpujących informacji.

Pracodawcy Rzeczpospolitej Polskiej uznali, że Prof. Piotr H. Skarżyński, członek zarządu Centrum Słuchu i Mowy Medincus powinien otrzymać nagrodę Wektor 2023 za działania wpływające na poprawę jakości globalnej medycyny i ochrony zdrowia. Wektory to nagrody w konkursie, promującym osoby i przedsiębiorstwa, które wniosły szczególny wkład w rozwój przedsiębiorczości w Polsce.

W środę, 6 grudnia 2023 r., podczas spotkania Klubu Publicystyki Kulturalnej Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich odbyło się uroczyste ogłoszenie nagród OBIEKTYW, przyznawanych przez redakcję Agencji Informacyjnej.

Klubu Publicystyki Kulturalnej SDP, w środę 6 grudnia, o godz. 17.00, w Domu Dziennikarza, przy ulicy Foksal 3/5 w Warszawie organizuje spotkanie Małgorzatą Basaj z Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. O godz. 18.00 Agencja Informacyjna przyzna nagrody Obiektyw Kulturalny, Obiektów Gospodarczy i Obiektyw Medyczny.

 

Ruszyła rejestracja na III edycję Gali Waszej Turystyki. Wydarzenie odbędzie się w hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel w piątek 12 stycznia 2024 roku.

Wspieranie rodzinnych więzi, tworzenie włączającego miejsca pracy, rozbudowany wachlarz świadczeń motywacyjnych czy zrównoważone podejście do wolontariatu – to tylko wybrane działania laureatów XIII edycji Konkursu o Tytuł „Pracodawca Godny Zaufania” wybranych w 10 kategoriach.

W prestiżowym wydarzeniu odbywającym się w Chicago, światowej sławy polski otochirurg, prof. Henryk Skarżyński, został uroczyście uznany za członka honorowego Polsko-Amerykańskiego Towarzystwa Medycznego, co stanowi wyjątkowe wyróżnienie.

W ramach projektu „Czas na polskie superowoce!” zorganizowano Berry Fest - przegląd alkoholi z owoców jagodowych. W tym roku rozdano Medale i Grand Prix Berry Fest 2024 w kategoriach "profesjonalna" i "domowa".

Strona 1 z 49

a