wtorek, maj 28, 2024
Follow Us

Badania opinii publicznej pokazują, że tylko kilkanaście procent respondentów w przypadku agresji na Polskę gotowych jest walczyć z napastnikiem, a około trzydziestu procent – wspierać walkę w innej formie.

Amerykański Departament Obrony ogłosił, że zamierza stworzyć bombę atomową, która będzie 24 razy silniejsza niż bomba zrzucona na Hiroszimę podczas II wojny światowej.

Andrzej Duda – Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej wraz z Pierwszą Damą gościli u siebie grupę dzieci, których rodzice poświęcili swoje życie lub zdrowie służąc ojczyźnie i społeczeństwu.

W Białobrzegach odbyły się inspirujące warsztaty, które zgromadziły 50 młodych mam z całej Polski. Spotkanie w ośrodku szkoleniowym Emaus poświęcone było budowaniu kompetencji liderskich przyszłych animatorów Klubów Mam.

Worek z medalami na Igrzyskach w Berlinie rozwiązał się. Pierwszy krążek, i to złoty, dla naszego kraju zdobył Krystian Furmański w jeździectwie. Mamy też medal brązowy w bocce, w grze pojedynczej mężczyzn.

„…pasjonujący obraz jednego z najbardziej dramatycznych okresów naszej narodowej historii. Jego bohaterem jest Stanisław August Poniatowski, ale skonfrontowany z bogatą galerią osobistości, które odegrały wielkie role i małe rólki w teatrze tej epoki i które łącznie tworzyły Europę oświecenia rozciągniętą od Anglii po Rosje i od Italii po Skandynawię.

Sport, ruch fizyczny jest potrzebny każdemu, bez względu na wiek czy umiejętności. Przekonują do tego również zawodnicy i trenerzy Olimpiad Specjalnych Polska, podczas integracyjnego pikniku w Warszawie #Bądź Fit.

W polskich sklepach sieci handlowych, które nie wycofały się z Rosji spadły obroty wśród kupujących - poinformował podczas czwartkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki.

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców z oburzeniem przyjmuje nieuprawniony i skandaliczny akt rosyjskiej agresji wobec Ukrainy. Militarna ingerencja w spójność terytorialną innego państwa i prowadzenie polityki podbojów to zachowania wykraczające poza ramy współczesnego porządku międzynarodowego i zasługujące na zdecydowane potępienie.

Rowerowa Warszawa

Napisane przez

Trwa moda na krótkie wyjazdy turystyczne do miast. Można się w nich poruszać samochodem, komunikacją publiczną lub pieszo. Tanie, modne i wygodne jest korzystanie z roweru.

Strona 1 z 319

a