środa, kwiecień 14, 2021
Follow Us
czwartek, 20 czerwiec 2013 10:13

Piknik z Tatą Wyróżniony

Napisane przez Mat. pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy do świętowania Dnia Ojca w gronie rodzinnym podczas „Pikniku z Tatą" w Lesie Bielańskim w niedzielę 23 czerwca. Startujemy o godz. 10. Wstęp wolny! 

Piknik to wyjątkowy czas na poczucie smaku męskiej przygody w gronie rodzinnym. Ojciec to charakter, wola walki, odwaga, zdecydowanie, wiara, wytrwałość, odpowiedzialność, bezpieczeństwo i wszystkie inne przymioty, które prowadzą wprost do sukcesu. W tym roku tradycyjnie już zwracamy uwagę na znaczenie zaangażowanego uczestniczenia Ojców w życiu rodzinnym. Będą Indianie, strażacy, policjanci, motocykliści, teatrzyk, film, konie, bryczka, kucyki, dmuchane miasteczko i wiele innych atrakcji!

"Piknik z Tatą", 23 czerwca (niedziela), od godz. 10.

ul. Dewajtis 3 - przy Kościele Pokamedulskim i vis-à-vis wejścia B Dobrego Miejsca.

 

Również w niedzielę, z okazji Dnia Ojca, zapraszamy 23 czerwca na film "Odważni". Wprowadzenie oraz dyskusję po projekcji poprowadzi dziennikarka Dorota Kołodziejczyk.

„Odważni" (tyt. org. Courageous) - BĘDZIESZ PŁAKĆ, BĘDZISZ ŚMIAĆ SIĘ... UWIERZYSZ.

Jako oficerowie policji, Adam Mitchell, Nathan Hayes i ich partnerzy chętnie zmagają się z wszystkim najgorszym, co oferuje świat, jednak pod koniec każdego dnia stawiają czoła wyzwaniu, do którego tak naprawdę, żaden z nich nie był przygotowany - ojcostwu.

"Odważni" - niedziela 23 czerwca, godz. 18, bilety - 10 zł, do nabycia od 17 w dniu seansu w Sklepie "Chrześcijańskie Granie"oraz w godzinach pracy sklepu www.chrzescijanskiegranie.pl.

DOBRE MIEJSCE wej. B

Sala widowiskowa bł. ks. Jerzego Popiełuszki

www.dobremiejsce.org

{jumi [*7]}

a