środa, marzec 29, 2023
Follow Us

Nawrocki

czwartek, 20 czerwiec 2013 09:15

Warsaw Fashion Street Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Warsaw Fashion Street www.warsawfashionstreet.pl

Warsaw Fashion Street – święto mody, kultury, sztuki i muzyki,  które od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem publiczności, odbędzie się na Krakowskim Przedmieściu 23 czerwca. To największa kulturalno-modowa impreza w Polsce, która co roku gromadzi blisko 150 tysięcy widzów.

Na Warsaw Fashion Street swoje kolekcje przedstawią finaliści konkursów dla uzdolnionych projektantów, odbędą się pokazy marek komercyjnych, finały konkursów New Look Design oraz Talent Warsaw Fashion Street. Będą pokazy charytatywne z udziałem gwiazd oraz pokazy marek dziecięcych. Tradycją Warsaw Fashion Street jest Gala Wieczoru, podczas której prezentowane są kolekcje polskich i zagranicznych projektantów. W tym roku swoje najnowsze kolekcje pokażą: Łukasz Jemioł, Agata Koschmieder, Natasha Pavluchenko, Natalia Jaroszewska - SHOW i tajemniczy włoski projektant rekomendowany przez Dom Mody Fendi pod patronatem magazynu GRAZIA.

Wydarzeniem towarzyszącym Warsaw Fashion Street będzie sobotnia Parada Stylowych Rowerzystów, którzy spotkają się w sobotę 22 czerwca o godz. 16 pod Kolumną Zygmunta. Fani dwóch kółek na Paradzie chcą zamanifestować modę na aktywne spędzanie wolnego czasu. Na Fashion Street zarówno 22 jak i 23 czerwca miłośnicy polskiej mody i polskiego designu będą mieli okazję zrobić zakupy w showroomach Alei Projektantów.

Podczas Gali Exim Tours, który jest fundatorem głównej nagrody w konkursie New Look Design, wręczy nagrodę dla zwycięzcy konkursu New Look Design, którą będzie tygodniowy pobyt dla dwóch osób w 5* hotelu Royal Atlas w Agadirze. Ten niezwykle ekskluzywny hotel w Maroko znajduje się tuż przy szerokiej piaszczystej plaży, będzie więc idealnym miejscem na spędzenie udanych wakacji.

W niedzielę 23 czerwca od godz. 12, podczas charytatywnej części pokazu mody dedykowanej Fundacji Spełnionych Marzeń, w roli modeli wystąpią podopieczni Fundacji - dzieci z trzech ośrodków onkologicznych: z Lublina, Olsztyna i Kielc. Na wybiegu towarzyszyć im będą m.in.: Małgorzata Foremniak, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Katarzyna Glinka, Agnieszka Włodarczyk i Szymon Majewski. Wszyscy wystąpią w specjalnie na tę okazję przygotowanych przez firmę Endo T-shirtach, z pogodnymi hasłami oraz logiem Fundacji Spełnionych Marzeń. W ten sposób organizatorzy oraz zaproszone gwiazdy będą wspierać idee walki z chorobą nowotworową u dzieci i młodzieży.
www.warsawfashionstreet.pl

{jumi [*8]}

a