sobota, sierpień 13, 2022
Follow Us
poniedziałek, 20 kwiecień 2020 09:22

Najlepsze serwisy filmowe

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Uwielbiasz oglądać filmy i seriale? Jesteś kinomaniakiem? Jeśli tak, na pewno zainteresuje Cię spis kilku portali filmowych, w których możesz przeczytać recenzje oraz ciekawostki na temat aktualnych i przeszłych premier filmowych.

W takich miejscach możesz często możesz także podzielić się swoją opinią na temat danego serialu lub filmu. Możesz także przeczytać opinie innych użytkowników na temat tego co ostatnio oglądali. Jakie są najlepsze serwisy filmowe? Na to pytanie odpowiadamy poniżej!

Najlepsze serwisy filmowe 

Jednym z najbardziej popularnych serwisów filmowych jest Filmweb. Portal ten zadebiutował w sieci 18 marca 1998 roku. Jest to portal, który jest współtworzony przez użytkowników internetowych. Każdy z nas może się tam zalogować i dodać swoją opinię na temat danego filmu lub serialu. Każdy internauta może także dodać nowy film do bazy, a także osoby związane z kinem, czy poprawki do opisów już dodanych. W 2011 roku do bazy filmów i seriali dodano także bazę gier wideo. Znajdziesz tam recenzje gier zarówno na konsole jak i na PC. Kolejnym miejscem wartym odwiedzenia jest Pinbook.pl. Jest to internetowy serwis o tematyce filmowej, a także serialowej. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych recenzji filmów oraz seriali. Do tego portal ten na bieżąco udostępnia informacje na temat aktualnych ciekawych wydarzeń w świecie filmów. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata showbiznesu i kina koniecznie śledź ten portal. 

Kolejnym ciekawym portalem filmowym jest naekranie.pl. Tutaj także znajdziesz wiele ciekawych artykułów o tematyce filmów i seriali. Dodatkowo znajdziesz tutaj wiele ciekawostek oraz newsów ze świata filmów. Znajdziesz tutaj obszerną bazę filmów, seriali, programów TV, książek oraz gier wideo. Dodatkowo znajdziesz tutaj także wiele rankingów najlepszych filmów z różnych gatunków. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Kolejnym serwisem, w którym znajdziesz informacje na temat filmów i seriali jest filmawka.pl. Jak sami się nazywają są “opiniotwórczym portalem o kulturze”. Znajdziesz tutaj recenzje filmów oraz seriali, ale nie tylko. Tematyka portalu zahacza także o komiksy, muzykę, aktualności filmowe i serialowe, a także wiele ciekawych wywiadów. Jak widać każdy z tych portali będzie odpowiedni dla osób, które kochają oglądać filmy i seriale i chcą być na bieżąco z nowinkami na ich temat. 

a