środa, luty 01, 2023
Follow Us

Nawrocki

niedziela, 17 lipiec 2016 00:00

Mile Flying Blue Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Program lojalnościowy Flying Blue, w którym uczestniczy obecnie ponad 27 mln osób, czwarty raz rzędu zdobył tytuł Programu Roku w Freddie Awards w Europie.

Bezpłatne członkostwo w programie Flying Blue pozwala na wydawanie zgromadzonych Mil na przeloty, hotele, wynajem samochodów czy inne usługi.

W ramach akcji realizowanej przez linie Air France KLM nowi członkowie Flying Blue, którzy przystąpią do programu w okresie do 29. sierpnia 2016, otrzymają w prezencie kupon na kawę lub inny produkt w ramach tej samej ceny. Vouchery są przekazywane przez hostessy linii Air France KLM na Lotnisku Chopina w Warszawie. Można je zrealizować w kawiarniach SO! COFFEE, Voyage Cafe oraz The Flame na warszawskim lotnisku do 29 sierpnia  2016 r.

Program wprowadza właśnie promocję dla członków Flying Blue Ivory podróżujących w Klasie Ekonomicznej. Jeśli planują podróż na trasie, na której przewóz pierwszej lub kolejnej sztuki bagażu rejestrowanego jest płatny, to mogą skorzystać ze zniżki do 10 EUR. Kolejną korzyścią w promocji jest 10 proc. upustu dla posiadaczy kart Ivory przy zakupie płatnych usług dodatkowych takich jak np. miejsca specjalne w samolocie.

We Flying Blue Store mamy możliwość wymiany Mil na towary za niewiele powyżej 1000 Mil (np. e-booki, płyty, prenumerata magazynów), udział w imprezach biegowych (np. France Run 2016 za 3000 Mil), czy 24-godzinny bilet barka-bus w Amsterdamie (8 400 Mil). Jeśli natomiast zbierzemy większą pulę Mil – nagrody mogą być imponujące! Od luksusowych akcesoriów podróżnych, ekskluzywnych pakietów Spa, po romantyczne kolacje przy świecach, wypożyczenie samochodu, noclegi w hotelach a nawet egzotyczne wycieczki.

Wirtualna karta
Od stycznia 2016 roku plastikowe karty członkowskie Ivory są stopniowo wycofywane na rzecz wersji całkowicie cyfrowej. Wirtualny numer karty Flying Blue został udostępniony w ramach aplikacji Air France i KLM, którą można bezpłatnie pobrać na Apple App Store i Google Play. Od 21 czerwca br. członkowie Ivory, którzy posiadają iPhone, mogą również pobrać swoją wirtualną kartę Ivory poprzez Apple Wallet.

Więcej na: www.flyingblue.com, www.airfrance.pl i www.klm.pl.

a