niedziela, maj 19, 2024
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/24341.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/24341
poniedziałek, 25 lipiec 2016 00:00

Bitebird w ofercie Air France i KLM Wyróżniony

Napisane przez Informacja prasowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Linie lotnicze Air France KLM nawiązały współpracę z firmą telekomunikacyjną Transatel, aby zaoferować podróżnym rozwiązanie mobilne Bitebird. Kieszonkowy hotspot WiFi w technologii 4G zapewnia łączność z internetem podczas zagranicznych wojaży bez jakichkolwiek opłat roamingowych.

Rozwiązanie jest dostępne w coraz większej liczbie krajów na całym świecie, a opłaty są naliczane według lokalnych taryf. Można z niego korzystać także w Polsce.

Internet zawsze pod ręką!
Bitebird to małe, poręczne urządzenie, które bez problemu mieści się w kieszeni.

{gallery}24341{/gallery}

Każdy użytkownik uiszcza wyłącznie opłaty za internetowy transfer według taryf obowiązujących w miejscu, w którym właśnie przebywa. Bitebird pozwala jednocześnie połączyć z internetem nawet 10 urządzeń (smartfon, tablet PC).

Jak to działa?
Bitebird łączy się z globalną siecią GSM za pomocą inteligentnej, zintegrowanej karty SIM. Urządzenie konwertuje sygnał GSM na sygnał Wi-Fi. W krajach, w których działa, Bitebird rozpoznawany jest automatycznie, natychmiast zapewniając dostęp do internetu.
W optymalnym środowisku bez zakłóceń, teoretyczny zasięg sygnału Wi-Fi wynosi 100 metrów. Jednak zasięg sieci Wi-Fi może być różny w zależności od sytuacji. Im bliżej znajdują się urządzenia do jego odbioru, tym sygnał Wi-Fi będzie silniejszy. W przypadku jakichkolwiek barier (takich jak na przykład ściany, sufity i meble) pomiędzy danym urządzeniem a Bitebird WiFi, siła sygnału Wi-Fi może być osłabiona. W takiej sytuacji wystarczy przesunąć urządzenie bliżej Bitebird.

Potęga Bitebird!
Bitebird działa już w 46 krajach, a lista będzie systematycznie poszerzana o kolejne państwa. Pasażerowie linii Air France i KLM mogą kupić hotspot WiFi 4G (w pakiecie z przedpłaconą kartą SIM o wartości 50 EUR) za 55 980 Mil programu lojalnościowego Flying Blue na stronie www.store.flyingblue.com. Hotspot wraz z doładowaniem można też kupić na stronie www.bitebird.com. W pakiecie z kartą SIM hotspot Bitebird zapewnia bezpieczne połączenie szyfrowane za pomocą hasła.

a