wtorek, grudzień 05, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 98.
czwartek, 13 październik 2011 15:22

"Motyw pocztówki" w Mikroklimacie

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
"Motyw pocztówki" w Mikroklimacie Mikroklimat

Już jutro w kawiarni Mikroklimat będzie można posłuchać wierszy Witolda Kiejrysa. A poeta to tajemniczy – woli, żeby za niego mówiły jego wiersze. "Jeśli nimi są” – dodaje skromnie.

Agencja Wydawnicza RTC oraz portal www.poecipolscy.pl zapraszają na spotkanie promocyjne książki Witolda Kiejrysa, „Motyw pocztówki”. Wierszy pochodzących z tego tomiku będzie można posłuchać 14 października (piątek) w Mikroklimacie. Kameralna kawiarnia na ul. Tarczyńskiej to miejsce „dedykowane pasjom poznania, rozwoju i podróży.” Jak pisze Beata Szalas, założycielka klubokawiarni, jest to „zupełnie offowa kobieca przestrzeń rozwoju”. Niezależnie jednak od płci, warto się wybrać do tego nowego kulturalnego miejsca na mapie Warszawy – czy to ze względu na liczne spotkania literackie i warsztaty tam organizowane, czy po prostu, żeby poczuć niezwykły klimat tego miejsca – „mikroklimat” właśnie. A w najbliższym czasie – żeby poznać wiersze Witolda Kiejrysa.

Spotkanie promocyjne tomiku „Motyw pocztówki” Witolda Kiejrysa odbędzie się 14 października o godz. 18. Adres kawiarni Mikroklimat to: ul. Tarczyńska 5/9, lok. S2. Tylko 5 minut drogi od Placu Zawiszy, ale już zupełnie inny… mikroklimat.

{jumi [*8]}

a