sobota, maj 18, 2024
Follow Us
wtorek, 28 maj 2013 14:08

Wpadli z narkotykami

Napisane przez Komenda Stołeczna Policji
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wpadli z narkotykami fot. Komenda Stołeczna Policji

Piaseczyńscy wywiadowcy zatrzymali cztery osoby , które miały przy sobie środki odurzające. Kompletnie zaskoczonych, siedzących w pojeździe mężczyzn funkcjonariusze zatrzymali przy ulicy Modrzewiowej w Piasecznie. Policjanci ustalają teraz, gdzie kupowali narkotyki, a także, czy zajmowali się ich rozprowadzaniem. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Wywiadowcy z Piasecznia od pewnego czasu obserwowali rejon ulicy Modrzewiowej. Zachodziło bowiem podejrzenie, że młodzi mężczyźni, którzy często tam podjeżdżają BMW mogą mieć narkotyki.

Wczoraj tuż po 13.00 funkcjonariusze obserwowali ten rejon. W pewnym momencie zauważyli pojazd marki BMW a w nim młodych mężczyzn, których podejrzewali o posiadanie narkotyków. Kiedy stróże prawa podeszli do nich i okazali legitymacje służbowe, legitymowane osoby odrzuciły woreczki foliowe z nieznaną zawartością. Nie umknęło to jednak czujnym funkcjonariuszom, którzy zabezpieczyli te torebki Jedną z białym proszkiem a drugą z brunatnym suszem.

19-letni Konrad K., 22 –letni Kamil M., 20-letni Konrad K. i 22-letni Mariusz A. zostali zatrzymani i przewiezieni na komendę. Badanie wykazało, że biała substancja to amfetamina o wadze 6,32 grama a druga substancja to pochodna marihuany o wadze 32,44 grama.

Policjanci ustalają teraz, gdzie mężczyźni kupowali narkotyki, a także czy zajmowali się ich rozprowadzaniem. Już wkrótce zajmie się nimi sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

{jumi [*9]}

a