piątek, grudzień 09, 2022
Follow Us
czwartek, 11 maj 2017 16:01

UIA wznowiły połączenie z Warszawy do Winnicy

Napisane przez JEN
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Winnica. Kościół Dominikanów (obecnie sobór Przemienienia Pańskiego) Winnica. Kościół Dominikanów (obecnie sobór Przemienienia Pańskiego) https://pl.wikipedia.org

Połączenie z Warszawy do Winnicy ponownie uruchomiły - po 8 miesiącach przerwy - Ukraińskie Linie Lotnicze. Samolotami typu Boeing 737 lub Embraer 195 w barwach Ukraine International Airlines będziemy mogli wybrać się z Warszawy na centralną Ukrainę w każdy czwartek i niedzielę.

Samoloty wystartują z Lotniska Chopina o 21.30 i wylądują na lotnisku w Winnicy o 23.50 czasu miejscowego. Powrót planowany jest na godz. 01.00 po północy w poniedziałki i piątki, co pozwoli pasażerom znaleźć się w Warszawie na lotnisku Chopina o godzinie 01.30 w nocy. Bilety do Winnicy (w jedną stronę) są sprzedawane w cenie od 220 zł w ofercie bez bagażu rejestrowanego oraz w cenie 290 zł w ofercie z 20 kilogramowym bagażem rejestrowanym.
Winnica jest jednym z najstarszych miast na Ukrainie - atrakcyjnym miejscem do spędzenia weekendu ze względu na znajdujące się tam zabytki, niedrogą bazę hotelową czy sielankową okolicę, idealną na wycieczki rowerowe i piesze.

Będąc w Winnicy warto także odwiedzić Muzeum Sztuk Pięknych. Jedną z atrakcji jest najwyższa w Europie fontanna Roshen na rzece Boh, w której  wykorzystano nowoczesne technologie łączące wodę, lasery i muzykę.


Linia UIA lata również z Warszawy do Kijowa (dwa razy dziennie), skąd pasażerowie mogą wybrać jedną z 86. tras do Europy, Azji i Ameryki Północnej.

a