czwartek, grudzień 07, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 124.
środa, 05 grudzień 2012 16:43

40 lat na wokandzie

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej z okazji urodzin dr Andrzeja Tynela, członka Rady Arbitrażowej, radcy prawnego i mediatora wydał Księgę jubileuszową „Arbitraż i Mediacja". Księga dedykowana jubilatowi została wręczona przez komitet redakcyjny.

Dr Tynel od blisko czterdziestu lat jest związany z Sądem Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Specjalizuje się w arbitrażu międzynarodowym ze szczególnym uwzględnieniem prawa energetycznego i surowcowego. Był członkiem Prezydium Sądu Arbitrażowego, a obecnie jest członkiem Rady Arbitrażowej Sądu Arbitrażowego przy KIG i Prezesem Honorowym Polskiego Stowarzyszenia Sądownictwa Polubownego. Współpracuje także z kancelarią Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp. k.

Przewodniczącym komitetu redakcyjnego księgi jubileuszowej był mecenas Maciej Łaszczuk. Komitet tworzyli również: mecenas Marek Furtek (prezes Sądu Arbitrażowego przy KIG), mecenas Sylwester Pieckowski, prof. Jerzy Poczobut, prof. Andrzej Szumański i dr Maciej Tomaszewski. W księdze znalazły się artykuły wybitnych prawników z Polski, a także znanego prawnika z Rosji.

{jumi [*9]}

a