sobota, maj 30, 2020
Follow Us
czwartek, 01 sierpień 2019 06:33

Master Baker 2019 – Bakepol dla piekarzy amatorów i zawodowców Wyróżniony

Napisane przez mat.pras/BJ/Red/Tb
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Master Baker2019 rozstrzygnie się na Targach Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego Master Baker2019 rozstrzygnie się na Targach Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego mat.pras Bakepol

Master Baker 2019 – Bakepol to konkurs dla wszystkich profesjonalnych piekarzy oraz amatorów. Upiecz smaczny chleb – tak można streścić założenia nowego konkursu pt. „Master Baker 2019 – Bakepol”; chociaż nasuwa się trochę inaczej brzmiąca zachęta – „Upiecz prawdziwy chleb” lub „Pokaż, że  potrafisz upiec najsmaczniejszy chleb”.

 

Haseł może być wiele, ale cel konkursu Master Baker 2019 - Bakepol jest jeden i jasny – zachęcić profesjonalistów i amatorów do zademonstrowania swoich umiejętności, a ujmując rzecz szerzej - chodzi o popularyzację wiedzy o dobrym chlebie i o jego legendarnym smaku, za którym tęsknią Polacy na obczyźnie. A owa znajomość smaku przekłada się na decyzje podczas codziennych zakupów. 

Master Baker na Targach Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego

Do udziału w rywalizacji zachęcają organizatorzy: Stowarzyszenie „Polska Ekologia” i Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP oraz Bakepol – Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego. I właśnie podczas trwania tych targów 12-13 września 2019 r. w Krakowie nastąpi finał. Ale wcześniejszy etap to eliminacje i to drogą dostępną dla wszystkich bo korespondencyjną. Zgłoszenia a następnie opisy należy wysyłać od teraz do 15 sierpnia br.

Konkurs Master Baker zawodowcy i amatorzy

Profesjonalni piekarze i amatorzy domowego wypieku mogą już wysyłać swoje zgłoszenia na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i określić swoją grupę: ZAWODOWY lub AMATOR. Trzeba podać swoje dane osobiste, adres, telefon i email.

Warto pamiętać o zastrzeżeniach dotyczących zakazu stosowania wszelkich „polepszaczy” i komercyjnych przyśpieszaczy, słowem chodzi o metody rzemieślnicze, regionalne, tradycyjne.

Zasady finiszowania zostaną podane 23 sierpnia, ale już można powiedzieć o niemal  ojcowskim zaopiekowaniu się uczestnikami, gdy dotrą do finału w Krakowie. No i rzecz bezcenna dla najlepszych, a mianowicie zdobycie tytułu  MASTER BAKER 2019 ZAWODOWY – BAKEPOL lub MASTER BAKER 2019 AMATOR – BAKEPOL. Plus deszcz nagród rzeczowych.

Szczegóły na:

http://mistrzbranzy.pl/artykuly/pokaz/Piekarzu-Zglos-sie-do-nowego-konkursu-MASTER-BAKER-2019-BAKEPOL-4832.html

a