czwartek, luty 02, 2023
Follow Us

Nawrocki

sobota, 11 październik 2014 00:00

Festival Chrześcijańskie Granie, Złote Krążki 2014 Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Festival Chrześcijańskie Granie, Złote Krążki 2014 http://festival.chrzescijanskiegranie.pl

Festiwal Chrześcijańskie Granie, Złote Krążki 2014 w Dobrym Miejscu na Bielanach rozpocznie się w sobotę 18 i potrwa do niedzieli 19 października A.D. 2014. Bilety na koncerty można kupić w cenie 15/20 zł (w dniu Festiwalu 20/25 zł). Organizatorzy zapraszają również rodziny z dziećmi! Do lat 5 wstęp wolny!

4. Festiwal Chrześcijańskie Granie w Dobrym Miejscu w tym roku odbędzie się pod hasłem: Grajmy! Chrześcijańskie Granie i będzie okazją do promocji idei powstawania orlików muzycznych dla młodzieży. Zostanie też wręczona nagroda Chrześcijańskiego Grania i Dobrego Miejsca - Złoty Krążek 2014.

Muzycznie będzie to mieszanka hip-hopu oraz uwielbienia. W sobotę na scenie pojawi się Frenchman oraz Zespół 33, a na koniec uwielbieniowy projekt - niespodzianka w którym wezmą udział muzycy StronyB, TGD oraz El Camino. W niedzielę Złoty Krążek za sprzedaż płyt w Chrześcijańskim Graniu otrzyma Magda.lena Frączek. Zagra też solowy koncert. Jako support dla Magdy zagra zespół wyłoniony w plebiscycie internetowym Zetaigreka.
Sklep www.chrzescijanskiegranie.pl oraz Dobre Miejsce www.dobremiejsce.org od 8 lat promuje muzykę chrześcijańską w Polsce poprzez organizację koncertów oraz wydarzeń ogólnopolskich: "Koncertu Debiuty", "Festiwalu Chrześcijańskie Granie" jak i "Przeglądu Chrześcijańskie Granie".

18 października podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie zobaczymy zespoły: 33, Frenchman oraz Koncert Uwielbienia. W ramach koncertów odbędzie się promocja akcji Grajmy! Chrześcijańskie Granie. Bilety na koncerty można kupić w cenie 20 zł (w dniu Festiwalu w cenie 25 zł).

19 października Złoty Krążek odbierze Magda.lena Frączek za największą sprzedaż płyty Effatha. Magda w tym roku zdobyła również nagrodę Feniks – Stowarzyszenia Wydawców Katolickich oraz na Międzynarodowym Festiwalu Filmów w Niepokalanowie za teledysk. Przed koncertem jako support wystąpi zespół konkursowy Zetaigreka, który został wybrany w specjalnym głosowaniu. W tym dniu będziemy świętowali 8 rocznice powstania Dobrego Miejsca i Chrześcijańskiego Grania.

Bilety od 15 zł do nabycia w Dobrym Miejscu w sklepie "Chrześcijańskie Granie" oraz online na www.chrzescijanskiegranie.pl.

Festival Chrześcijańskie Granie
Złote Krążki 2014

Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce

18-19 października A.D. 2014 (sobota-niedziela)

wejście B

Więcej na: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl i http://www.dobremiejsce.org.

a