piątek, lipiec 19, 2024
Follow Us
czwartek, 19 marzec 2015 12:42

5 lat znęcał się nad matką

Napisane przez KSP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
5 lat znęcał się nad matką fot. sxc.hu

Pierwsza interwencja policjantów z Wawra zakończyła się dla 39-letniego Michała W. w izbie wytrzeźwień, kolejna, po upływie 6 godzin, już w policyjnej celi. Mężczyzna od 5 lat znęcał sie psychiczne i fizycznie nad swoją matką.

W prokuraturze zdecydowano o zastosowaniu dozoru 2 razy w tygodniu, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakazu opuszczenia wspólnego mieszkania.

Pokrzywdzona, starsza pani skarżyła się na syna. Podczas pierwszej interwencji chciała jedynie, by mundurowi zabrali go do izby wytrzeźwień, nie przyznała się do tego, co dzieje się u niej w domu. Kiedy w nocy ponownie wezwała policjantów opowiedziała o tym, jak 39-latek od 2010 roku znęca się nad nią zarówno psychicznie jak i fizycznie, wyzywa ją, ubliża jej, poniża, szarpie, uderza, wyrzuca z domu, grozi.

Śledczy z komisariatu przy ulicy Mrówczej przeprowadzili wszystkie czynności procesowe i przedstawili Michałowi W. zarzut oraz doprowadzili podejrzanego do prokuratury, tam została podjęta decyzja o zastosowaniu dozoru dwa razy w tygodniu, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakazu opuszczenia wspólnego miejsca zamieszkania.

a