updated 6:02 PM CEST, May 23, 2019
A+ A A-

"Leśny dworek"

  • Napisane przez DDF
  • Dział: Pensjonaty

"Leśny dworek" świadczy usługi na najwyższym poziomie w branży noclegowej. Jesteśmy firmą która spełnia wszelkie europejskie standardy. Posiadamy dwuosobowe pokoje z łazienkami oraz kameralnie urządzony, obszerny salon z kominkiem ,w którym podajemy posiłki lub możemy zorganizować imprezę okolicznościową lub szkolenie.

{jumi [*4]}Oferujemy dwuosobowe pokoje z łazienkami oraz kameralnie urządzony salon. U nas można wypocząć w iście królewskich warunkach, świeże powietrze, miła obsługa, pyszne domowe jedzenie, a wszystko to w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy idealnym partnerem do organizacji różnych imprez, zarówno okolicznościowych i służbowych jak i tych mniej oficjalnych. Możemy także zapewnić nocleg w dwuosobowych pokojach z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się duża altana z grillem jak i salon z 16 miejscami przy stole i 4 w przestrzeni wypoczynkowej do dyspozycji gości.

"Leśny dworek"
Adres pocztowy: Cisów 102a, 26-021 Daleszyce k. Kielc, Telefon: +48 693 729 117

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.lesnydworek.com

 

{jumi [*6]}

Please provide full Credentials Infomation