poniedziałek, kwiecień 22, 2024
Follow Us
czwartek, 26 lipiec 2012 14:20

Nowy BAZAR na Pradze

Napisane przez AM
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Nowy BAZAR na Pradze BAZAR

"BAZAR - KNAJPa, KLUB, SKLEP" jest najowszym projektem na scenie klubowej. Lokal mieści się na warszawskiej Pradze, w zabytkowej i pełnej uroku kamienicy „Dom pod Sowami".

Surowe, i industrialne wnętrza w pełni oddają nastrój i klimat prawego brzegu Wisły, stawiając jednocześnie na wysoką jakość serwisu ze starannie wyselekcjonowaną oprawą muzyczną w stylu mush-up muzyki kultowej klubowej i pozytywnych brzmień popu. Pojawiać się również będą dźwięki współczesnych ujęć folklorystycznych, charakterystycznych dla bazarów świata.

BAZAR jest połączeniem trzech założeń: KNAJPy - która rusza już od rana. Śniadania, to interesujące menu, szeroki wybór kaw i starannie wybranych piw z niedużych browarów. Atutami tego miejsca jest bardzo duża selekcja najprzedniejszych win, łiskaczy i innych alkoholi; KLUBu - z wnętrzami podziemi zabytkowej kamiennicy okraszonymi doskonałą oprawą didżejską, z dwiema salami i niezależnym barem. Wszystko to gwarantuje zabawę, jaką można znaleźć tylko na prawym brzegu Wisły i SKLEPu - jak to na bazarach bywa. W BAZARZE można nabyć praktycznie wszystko w dobrej cenie. Począwszy od krzesła czy stołu przy którym siedzisz, a kończąc na wyjątkowej selekcji win i mocnych alkoholi (w cenach oczywiście sklepowych).
Otwarcie w sobotę, 28 lipca.
Okrzei 26, tel.: 508-321-264, 725-180-359.

{jumi [*8]}

a