czwartek, luty 09, 2023
Follow Us

Nawrocki

środa, 04 kwiecień 2012 06:49

Nie-dzielnik dla rodziców i dzieci

Napisane przez Hanna Król
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Nie-dzielnik dla rodziców i dzieci fot. Filip Błażejowski/Piotr Dziubak

15 kwietnia odbędzie się pierwszy „NIE – DZIELNIK” kulturalny w Teatrze Kamienica. Rodzice obejrzą spektakl „I tak Cię kocham” z Katarzyną Skrzynecką i Krzysztofem Ibiszem. W tym czasie ich pociechy będą uczestniczyć w warsztatach teatralnych.

 

"I tak Cię kocham" to autorski spektakl Emiliana Kamińskiego, oparty na motywach zaczerpniętych z utworów Maurice’a Hennequina i Andrzeja Jareckiego. Historia opiera się na perypetiach warszawskiej pary. Lili zataja przed mężem, że spędziła poranek z ich przyjacielem Filipem w restauracji w Bristolu. Wiktor podejrzewa, że ona ma romans z innym mężczyzną. Pociąga toi za sobą wiele nieporozumień, przedstawionych w wartkiej akcji, zawrotnym tempie i klimacie przedwojennej Warszawy.

 

Spektakl został przyozdobiony piosenkami stylizowanymi na okres sanacji i ogromną dawką humoru słownego i sytuacyjnego. Występują: Katarzyna Skrzynecka/Bożena Stachura, Justyna Sieńczyłło, Dorota Piasecka, Julita Kożuszek/Marta Ledwoń, Piotr Szwedes / Jacek Kawalec, Krzysztof Ibisz / Jakub Przebindowski, Tadeusz Chudecki/Tadeusz Woszczyński. Spektakl 15 kwietnia rozpocznie się o godz. 16 na Scenie Oficyna.

 

 

W czasie, kiedy rodzice będą zabawiani przez wybitnych aktorów Teatru Kamienica, dzieci (najlepiej w wieku 6-12 lat) wezmą udział w warsztatach "Teatr - moje miejsce. Oswajamy przestrzeń teatralną". W pierwszej części zapoznają się z budynkiem teatru za pomocą gry edukacyjnej "co i gdzie", w drugiej - ze sztuką teatru. 

W godzinie 14.30 - 16 rodzina będzie wspólnie mogła zjeść obiad w Naszej Warszawie.

Cennik:

 • 2 dorosłych, 1 dziecko - 220 zł (140 zł bilety, na spektakl, 30 zł warsztaty i 50 zł obiad z dwóch dań)

• 1 dorosły, 2 dzieci – 170 zł ( 70 zł bilet na spektakl, 60 zł warsztaty i 40 zł obiad z dwóch dań)

• 1 dorosły, 3 dzieci – 220 zł (70 zł bilet na spektakl, 90 zł warsztaty oraz 50 zł obiad z dwóch dań)

• 1 dorosły, 1 dziecko – 130 zł (70 zł bilet na spektakl, 30 zł warsztaty oraz 30 zł obiad z dwóch dań)

{jumi[*8]}

a