poniedziałek, maj 29, 2023
Follow Us

Nawrocki

środa, 29 luty 2012 01:09

Rock w Parku Sowińskiego

Napisane przez m.b./mat.pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W tym roku Rock In Summer będzie miał dwie odsłony: 20 czerwca w roli gwiazdy Rock In Summer zagra Rise Against, zaś 15 sierpnia headlinerem będzie Korn.

Oba występy zaplanowano w warszawskim Parku Sowińskiego. O Rise Against wspominaliśmy przy okazji zaproszenia na ich marcowy koncert w Stodole. Bilety na ten występ są już wyprzedane. Informacja o czerwcowym koncercie ucieszy zapewne wszystkich, którym nie udało się nabyć wejściówki do Stodoły! Występ na Rock In Summer związany będzie z promocją najnowszego albumu grupy - "Endgame" (premiera - marzec 2011). Krążek uważany jest za najdoskonalszy w karierze zespołu, radzi sobie także najlepiej na listach sprzedaży w USA spośród wszystkich wydawnictw kapeli.
15 sierpnia na Rock In Summer zagra Korn - prawdziwa legenda nu-metalu! Występ związany będzie z promocją nowego, dziesiątego albumu grupy – „The Path of Totality” . Jej premiera wywołała istną burzę. Kapela z Bakersfield dokonała artystycznej wędrówki na wcześniej nieeksplorowane terytorium i ta wyprawa z pewnością się opłaciła. Współpraca z twórcami takimi jak Skrillex, Excision, Downlink, Noisia, Feed Me, 12th Planet czy Flinch zaowocowała rewolucyjnym albumem i niespotykanym dotąd połączeniem hard rocka i dubstepu. Ryzykowny krok mógłby dziwić, gdyby nie fakt, że dotyczy zespołu Korn, którego debiut, prawie piętnaście lat temu zmienił oblicze rocka. W trakcie swojej działalności zespół niejednokrotnie udowadniał swoją wielkość – przypomnijmy utwory takie jak „Freak On A Leash”, „Did My Time”, „A.D.I.D.A.S.” czy „Y’all Want A Single”. Doskonale znany, i równie świetnie przyjęty, jest powstały wespół z dubstepowcem Skrillexem numer "Get Up!" z 2011 roku. Kandydatami na następne ważne numery w dorobku Korna są choćby "Narcissistic Cannibal", "Burn The Obedient", "Illuminati", "Kill Mercy Within" czy "Chaos Lives In Everything".
Bilety:
20.06. 120, 130 zł
15.08 125 zł, 140 zł
{jumi [*7]}

a