niedziela, grudzień 05, 2021
Follow Us
poniedziałek, 30 styczeń 2012 00:36

Nowa drogeria w Warszawie Wyróżniony

Napisane przez Przemysław Gruz / Gazeta Finansowa
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Nowa drogeria w Warszawie fot.: KC

HEBE, sieć drogerii, których właścicielem jest Jeronimo Martins Dystrybucja, otworzyło kolejny, ósmy w Polsce i trzeci w Warszawie, sklep z produktami do pielęgnacji urody. Nowy punkt znajduję się w atrakcyjnym miejscu Warszawy, w budynku Rondo ONZ 1.

 

 

Na ponad 240-metrowej sali sprzedaży klienci znajdą szeroki wybór kosmetyków znanych marek, perfum oraz produktów do makijażu. Atrakcyjną ofertę uzupełniają akcesoria, biżuteria i świeże kwiaty. W sklepie funkcjonować będzie stanowisko do makijażu i stylizacji paznokci. Klientów powitają doświadczone konsultantki, które profesjonalnie doradzą w zakresie kosmetologii i wizażu. Drogerie HEBE to również nowoczesne wnętrze, stworzone z myślą o zapewnieniu komfortu odwiedzającym. Wszystko to w imię koncepcji sieci HEBE: unikatowego połączenia najwyższych standardów obsługi, marek czołowych producentów i najlepszych cen na rynku.

 

- Zgodnie z prognozami, projekt drogerii HEBE rozwija się pomyślnie. Zaproponowany przez nas format sklepów został pozytywnie odebrany przez klientów. Dlatego nadal bacznie obserwujemy działalność funkcjonujących już siedmiu placówek, ale także analizujemy potencjalne miejsca, które spełniają kryteria dla przyszłych lokalizacji drogerii - mówi Wiesław Ciuruś, dyrektor ds. Nowych Rodzajów Działalności w Jeronimo Martins Dystrybucja.

{jumi [*8]}

 

Więcej w tej kategorii: Wynajmij mieszkanie na Euro »

a