sobota, kwiecień 01, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 98.

Nawrocki

piątek, 16 grudzień 2011 14:03

Muzyczne terapie Wyróżniony

Napisane przez Ewa Neked
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
trenerka arteterapii Agnieszka Nadstawna trenerka arteterapii Agnieszka Nadstawna

Już od jutra w Warszawie ruszają niecodzienne treningi rozwoju osobistego – jedna z części projektu „Muzyczne Terapie". Projekt jest nowatorskim połączeniem audycji radiowych i programów artecoachingowych. Stworzyli go dziennikarz radiowy Tomasz Wybranowski i trenerka arteterapii Agnieszka Nadstawna.

Projekt „Muzyczne Terapie" obejmuje m.in. muzyczne audycje radiowe w rozgłośni NEAR FM, treningi rozwoju osobistego oraz spotkania z ciekawymi artystami bądź ludźmi showbiznesu. Pierwszym gościem w 2012 roku będzie FISH z grupy Marillion. Już od końca września na antenie irlandzkiej stacji Near 90,3 FM możemy usłyszeć półgodzinne audycje Tomasza Wybranowskiego. Premierowe programy są emitowane w co drugą środę o godz. 20.30 polskiego czasu na falach radiowych w Irlandii 90,3 fm oraz w internecie na stronie: www.near.ie/webcam.html. Wybranowskiemu towarzyszy producent i realizator programu Katarzyna Sudak.

Audycje radiowe są integralną częścią treningów rozwoju osobistego prowadzonych przez Agnieszkę Nadstawną. Trenerka posługuje się metodą arteterapii (biblioterapii), wykorzystuje też szereg innego rodzaju ćwiczeń. Treningi odbędą się w nietypowych i zaskakujących miejscach, jak dachy czy sale na najwyższych piętrach znanych budynków, tarasy i balkony. Niektóre warsztaty zostaną wzbogacone o spotkania z autorami tekstów, muzykami, dziennikarzami muzycznymi oraz kameralne ekskluzywne koncerty. Spotkania te nawiązywać będą bezpośrednio do treści audycji Wybranowskiego.

Najbliższe warsztaty pod hasłem „Dym na wodzie, schody do nieba" odbędą się już jutro, 17 grudnia, a kolejne we środę, 21 grudnia. W ramach treningu zostaną wykorzystane takie techniki, jak malowanie na szkle, collage lub assamblage, techniki pisarskie oraz mandala. I, oczywiście, jedna z audycji radiowych "Muzyczne Terapie". Agnieszka Nadstawna jest trenerem asertywności emocjonalnej i rozwoju osobistego w zakresie kształtowania postaw twórczych - pracuje w oparciu o techniki i metodologię arteterapii i psychologię zabawy. Jest też partnerem zarządzającym w firmie Latawiec Partner Event & Training.

O projekcie „Muzyczne Terapie" Nadstawna mówi: „Nasz cykl adresujemy do osób, poszukujących twórczych rozwiązań dla swoich codziennych problemów, pragnących kształtować kreatywną i twórczą postawę wobec życia zawodowego i osobistego". A Tomasz Wybranowski dodaje: „Muzyczne Terapie są przede wszystkim dla miłośników współczesnej muzyki rozrywkowej, takich gatunków jak jazz, blues czy rock." Więcej informacji o audycjach i treningach rozwoju osobistego znajdziecie na facebookowym fanpage'u: www.facebook.com/MuzyczneTerapie.Nadstawna.Wybranowski.

{jumi [*8]}

a