sobota, grudzień 03, 2022
Follow Us
piątek, 02 grudzień 2011 16:11

Ambitnie i elektronicznie Wyróżniony

Napisane przez Jacek Wilski
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Junior Boys Junior Boys materiały agencji Go Ahead

Fanów ambitnego elektro-popu czeka w ten weekend prawdziwa uczta. W sobotę w klubie Stodoła zagrają bowiem Junior Boys, a dzień później wystąpi Metronomy.

Junior Boys to kanadyjski duet indie pop-elektroniczny utworzony przez Jeremy'ego Greenspana i Johnny'ego Darka 12 lat temu. Obecnie grupę tworzą Greenspan oraz Matt Didemus. Debiutancki album zespołu, "Last Exit" ukazał się we wrześniu 2004 roku. Dwa lata później zespół wydał płytę "So This Is Goodbye". Junior Boysi już parę razy odwiedzili nasz kraj. Tym razem wystąpią w Warszawie w ramach promocji krążką "It's All True". 

A w niedzielę w warszawskiej Stodole będzie można posłuchać Metronomy. Ten zespół grający muzykę elektroniczną powstał w 1999 roku. Obecnie w skład zespołu wchodzą: Joseph Mount, Anna Prior, Oscar Cash i Gbenga Adelekan. Główna gwiazda zespołu, czyli Joseph Mount remiksuje utwory wielu artystów – takich, jak Gorillaz, Franz Ferdinand, Ladytron, Kate Nash czy Lady Gaga. Zespół jak dotąd wydał trzy płyty, a w naszym kraju promuje wydany w kwietniu album "The English Riviera".

Najbliższy weekend w Stodole zapowiada się więc bardzo ambitnie, elektronicznie i koncertowo. Bilety na występy można kupić w sieciach sklepów EMPiK, Saturn i Media Markt. Wejściówki można zdobyć również w samym klubie. Junior Boys wystąpią 3 grudnia. Wejście od godz. 19, a po supporcie Diamond Rings, kanadyjscy artyści wejdą na scenę o 20.50. Grupa Metronomy zagra 4 grudnia. Wejście od godz. 19. Klub Stodoła znajduje się na ul. Stefana Batorego 10 w Warszawie.

{jumi [*8]}

a