wtorek, kwiecień 23, 2024
Follow Us
czwartek, 07 kwiecień 2011 00:12

27 sierpnia zapełniamy Stadion Narodowy w Warszawie

Napisane przez KS,mat. pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
27 sierpnia zapełniamy Stadion Narodowy w Warszawie www.stadionnarodowy.org.pl

27 sierpnia br. o godzinie 20.00, na Stadionie 55 tysięcy widzów doświadczy niesamowitej energii, „Energii pokoleń"! Czas do imprezy odliczać będzie specjalnie do tego przygotowany zegar.

Oficjalna ceremonia otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie, której {jumi [*4]}scenariusz został wyłoniony w drodze ogólnopolskiego konkursu, będzie niepowtarzalnym widowiskiem, pełnym zaskakujących efektów specjalnych, niesamowitej choreografii i muzyki, na miarę tego nowoczesnego i wyjątkowego Stadionu.
Będzie to niezapomniany spektakl, podczas którego wytworzy się niezwykła energia, nawiązując do hasła imprezy: „Energia Pokoleń - spektakl o pasji, marzeniach i emocjach".
Będzie to innowacyjne widowisko, które zmieni Stadion Narodowy w arenę tętniącą życiem, na której rozegra się historia pełna radości, namiętności i pasji tworzenia, opowiedziana za pomocą harmonijnie połączonych obrazów i dźwięków. Szczegóły dotyczące artystycznej zawartości imprezy, podamy już wkrótce.
Organizatorem Energii Pokoleń - oficjalnej imprezy otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie jest Narodowe Centrum Sportu, wykonawcą ARS Communication. Do realizacji zostali zaproszeni m.in: Giorgos Stylianou, reżyser widowiska, Adama Sztaba, kierownik muzyczny, za reżyserię światła odpowiadać będzie Artur Szyman, a reżyserię dźwięku zrealizuje Remigiusz Kasztelnik.
Impreza otwierająca Stadion Narodowy w Warszawie przeznaczona jest dla 55 tysięcy widzów. Informacje na temat sprzedaży biletów dostępne na stronie internetowej www.stadionnarodowy.org.pl.
{jumi [*7]}

a