niedziela, kwiecień 11, 2021
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 64.
poniedziałek, 14 marzec 2011 12:28

Przywitać wiosnę w Radości

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Będzie kolorowo i wiosennie! Będzie kolorowo i wiosennie!

Już za niespełna tydzień na dobre skończy się piękna, choć mroźna pora roku. Do naszych okien znów zapukają ciepłe promienie słońca, zazielenią się drzewa i rozśpiewają ptaki. Ważne, aby taki dzień, który przypada tylko raz w roku, spędzić z naszymi pociechami przyjemnie i radośnie, a najlepiej właśnie w Radości.


{jumi [*4]}Mimo że pierwszy dzień wiosny przypada dopiero 21 marca, to w warszawskiej Radości (Wawer) będziemy świętować już w sobotę - 19 marca. Do przedszkola AMO Radość przy ul. Garncarskiej 48 zapraszamy wszystkie maluchy na dzień otwarty. Organizatorzy przygotowali masę atrakcji, m.in. zajęcia plastyczne, podczas których dzieci będą witać Panią Wiosnę, wszelkimi plastycznymi technikami. – Nad dziećmi będą czuwać przedszkolanki, która zadbają o dobrą zabawę – zapewnia Marta Kopp, kierownik placówki.

W dużym, bezpiecznym i zamkniętym ogrodzie zostaną zorganizowane zabawy ruchowe, których celem będzie przywołanie wiosny. – Wspólnie będziemy odkrywać tajemnice naszego ogrodu i szukać w nim oznak wiosny – mówi Kopp. – Dzieci zamienią się w pszczółki, przygotowaliśmy też wiosenne podchody. Atrakcji na pewno nie zabraknie!

Specjalnymi gośćmi dnia otwartego będą dwa sympatyczne kucyki. Ich opiekunowie poprowadzą zajęcia, podczas których dzieci dowiedzą się, jak należy dbać o zwierzęta, by te zawsze miały dobry humor. Każdy z maluchów będzie też mógł przejechać się na kucyku po ogrodzie przedszkola.

W czasie, gdy dzieci pochłonie zabawa, rodzice będą mogli zapoznać się z ciekawą ofertą przedszkola. – Wśród naszych propozycji oprócz tradycyjnych zajęć przedszkolnych, znajdują się też innowacyjne programy służące zdrowemu i bezpiecznemu rozwojowi dzieci – mówi Kopp. Jedną z nich jest metoda Ireny Majchrzakowej, polegająca na nauce czytania w formie zabawy, co sprawia, że maluchy mają zapewniony łatwiejszy start szkolnej edukacji.

 

 

a