sobota, styczeń 16, 2021
Follow Us
poniedziałek, 27 grudzień 2010 13:06

Warszawski Sylwester z Roxette Wyróżniony

Napisane przez EN, mat. pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Roxette w 2009 roku Roxette w 2009 roku fot. Wikipedia
Podczas koncertu sylwestrowego w Warszawie, który odbędzie się na Placu Konstytucji zagrają m.in.: Roxette, Doda, Maleńczuk i Golec uOrkiestra. Zapowiada się niesamowita zabawa!

Gościnnie pojawią się także Varius Manx, grupa{jumi [*4]} wykona piosenkę „Mambo no. 5", Szymon Wydra zaśpiewa „Cose Della vita" Erosa Ramazottiego, a Kombii zaprezentuje „Dziewczynę o perłowych włosach".
Jednak wiadomo, że główną wydarzeniem będzie koncert szwedzkiej formacji Roxette. Muzycy powrócili na scenę po kilku latach odpoczynku. Najważniejsze, że wraz z Warszawiaki przywitają Nowy Rok na Placu Konstytucji. Usłyszymy: "How Do You Do", „It Must Have Been Love" i „Listen To Your Heart". Zapowiada się niesamowita zabawa!


Oprócz występów gwiazd muzyki na Placu Konstytucji pojawi się spore grono prowadzących imprezę. Wśród konferansjerów podczas tej szczególnej nocy w Warszawie znaleźli się: Katarzyna Cichopek, Krzysztof Ibisz, Agata Młynarska, Paulina Sykut, Agnieszka Popielewicz, Mateusz Borek, Tomasz Kammel, Maciej Dowbor i Maciej Rock.
Koncerty z okazji Sylwestra 2010/2011 rozpoczną się o godz. 20.00 i potrwa sześć godzin. Wszystko zwieńczą życzenia od prezydenta stolicy oraz pokaz sztucznych ogni.
{jumi [*8]}

a