poniedziałek, maj 20, 2024
Follow Us
poniedziałek, 15 lipiec 2019 13:59

Nowe centrum stomatologiczne LUX MED na Mokotowie Wyróżniony

Napisane przez mat.pras/Red
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Grupa LUX MED otworzyła nowe, wysokospecjalistyczne centrum stomatologiczne na warszawskim Mokotowie. Grupa LUX MED otworzyła nowe, wysokospecjalistyczne centrum stomatologiczne na warszawskim Mokotowie. Photo by Daniel Frank on Unsplash

Grupa LUX MED otworzyła nowe, wysokospecjalistyczne centrum stomatologiczne na warszawskim Mokotowie. To druga w Warszawie placówka dentystyczna uruchomiona przez firmę na przestrzeni ostatniego miesiąca. Pierwsi pacjenci zostali przyjęci 15 lipca.

Nowa placówka oferuje leczenie dentystyczne w pełnym zakresie, w tym stomatologię dziecięcą, zachowawczą, implantologię, ortodoncję i protetykę. W centrum można wykonać też zaawansowane badania diagnostyczne.

- To już szósta placówka, która od początku roku rozpoczęła działalność w ramach obszaru LUX MED Stomatologia. Chcemy oferować naszym pacjentom – zarówno tym małym, jak i dorosłym - kompleksową opiekę dentystyczną w jednym miejscu. Nowe centrum stomatologiczne doskonale wpisuje się w ten model działania – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Centrum zlokalizowane jest przy ul. Domaniewskiej 48 w Warszawie. Znajduje się tu sześć nowoczesnych gabinetów dentystycznych.

Nasze placówki stomatologiczne otwieramy w pobliżu centrów biurowych i komunikacyjnych. Podążamy za pacjentem i chcemy być tam, gdzie spędza on najwięcej czasu – mówi Daniel Petryczkiewicz, szef projektu rozwoju stomatologii w Grupie LUX MED

Nowe centrum stomatologiczne przyjmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 20:00. Z usług mogą skorzystać wszyscy pacjenci, niezależnie od tego, czy posiadają abonament medyczny w LUX MED. 

W czerwcu br. LUX MED otworzył też placówkę dentystyczną na warszawskim Wilanowie, przy ul. Rzeczpospolitej 1. Grupa LUX MED tworzy obecnie największą sieć stomatologiczną w Polsce, liczącą blisko 200 własnych gabinetów i blisko 70 centrów medycznych.

a