niedziela, grudzień 05, 2021
Follow Us
wtorek, 06 listopad 2018 12:58

Otwieramy Świetlicę Wolności

Napisane przez WEI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W doskonałej lokalizacji, w centrum Warszawy, przy ulicy Nowy Świat 6/12, w okolicach Placu Trzech Krzyży – otwieramy Świetlicę Wolności.

Lokal przeznaczony dla prawicowej, zdroworozsądkowej młodzieży. Miejsce w którym organizacje młodych będą mogły nieodpłatnie organizować swoje wydarzenia, korzystać ze studia video, spotykać się w celach towarzyskich i rozrywkowych oraz rozwijać swoją karierę profesjonalną, w czym będziemy im mocno pomagać.

Świetlica Wolności składa się z trzech poziomów. Na poziomie minus 1 znajduje się sala konferencyjna na 60 osób, na poziomie 0 jest bar i stołówka, na antresoli znajdzie się studio telewizyjne.

Zapraszamy do współpracy wszystkie zdroworozsądkowe młode osoby. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Tomaszem KołodziejczukiemTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 661 616 522

Dziękujemy naszym partnerom – Orange Polska, PKP Energetyka, Philip Morris International, Fundacji PGNiG oraz innym naszym członkom, którzy wsparli nas w realizacji tego przedsięwzięcia.

W związku z tym, że Świetlica mieści się w byłym budynku KC PZPR – mamy też osobistą satysfakcję, bo trochę energii w zwalczanie poprzednich lokatorów w tym miejscu włożyliśmy.

a