poniedziałek, listopad 29, 2021
Follow Us
piątek, 18 sierpień 2017 15:25

2. edycja Potańcówki na Grochowskiej

Napisane przez Sinfonia Varsovia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
2. edycja Potańcówki na Grochowskiej Sinfonia

Rusza druga edycja Potańcówek na Grochowskiej. Pod koniec lata Orkiestra Sinfonia Varsovia zaprasza do swojej siedziby na cykl spotkań tanecznych z muzyką na żywo. W każdy weekend między 19 sierpnia a 10 września można będzie zatańczyć, posłuchać muzyki oraz poznać zasady różnych stylów tanecznych.

Orkiestra Sinfonia Varsovia już po raz drugi zaprasza mieszkańców Warszawy do tańca.

W porównaniu do pierwszej edycji na uczestników czeka dwa razy więcej wydarzeń, obejmujących większość najpopularniejszych rodzajów tańca. Każda z 8 kolejnych Potańcówek będzie miała inny temat przewodni a na scenie pojawią się takie zespoły jak Warszawska Orkiestra Sentymentalna, Jose Torres & Havana Dreams czy grupa Lautari z projektem Dżezbandyta.

W tym roku motywami przewodnimi są kolejno muzyka warszawska, bałkańska, blues, tango, salsa, muzyka ludowa, swing oraz rock & roll. Ponadto na każdym spotkaniu profesjonalni instruktorzy zaprezentują uczestnikom charakterystyczne dla każdego stylu kroki oraz będą czuwać by nikt nie wypadł z rytmu.

Żeby zachować atmosferę spontanicznej, plenerowej zabawy, Potańcówki odbywać się będą w specjalnie przygotowanym namiocie na polanie za głównym budynkiem.

Potańcówki rozpoczynają się zawsze o godzinie 18:00. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Szczegóły i program kolejnych Potańcówek dostępny jest na stronie: http://sinfoniavarsovia.org/pl/2017-08-19-potancowki-na-grochowskiej.html

Patronem medialnym cyklu jest Co Jest Grane 24

Projekt jest realizowany dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji m.st. Warszawy do 2022 roku.

a