Wydrukuj tę stronę
środa, 16 sierpień 2017 12:05

NiePewne Sytuacje - Klub Komediowy w Dzielnicy Wisła

Napisane przez um.warszawa.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
NiePewne Sytuacje - Klub Komediowy w Dzielnicy Wisła Wikipedia

W środę, 16 sierpnia, na bulwarze Flotylli Wiślanej pojawią się stand-uperzy i improwizatorzy Klubu Komediowego. Komicy wcielą się w miejskich urzędników, by podczas tzw. „dyżuru ogólnego” prowadzić rozmowy komediowe o wiślanych obyczajach i nawykach dotyczących dbania o nabrzeże rzeki.

Dzielnica Wisła to miejska kampania mająca na celu utrzymanie czystości nad rzeką, w sposób angażujący mieszkańców oraz użytkowników plaż i bulwarów. Korzystając z innowacyjnych form przekazu, stawia na kulturę, czego wyrazem będzie występ Klubu Komediowego „w słusznej sprawie”.

Stand-up, kabaret literacki, skecz show, teatr improwizowany - to inicjatywy sceniczne Klubu Komediowego. Jego rezydenci – Wojtek Fiedorczuk i Michał Kempa tworzący duet „NiePewne Sytuacje”. W środę, 16 sierpnia, wystąpią o godz. 19.30 w klubokawiarni Babie Lato. Po krótkim improwizowanym wstępie na scenie lokalu, już jako miejscy urzędnicy, komicy ruszą na dyżur w intencji czystego brzegu. „Urzędnicy” spacerować będą bulwarem Flotylli Wiślanej na południe. Ostatnim przystankiem na trasie będzie Płyta Desantu.

Do dyżurujących dołączą również edukatorzy - nadwiślańscy propagatorzy dobrych obyczajów i zachowań, którzy w sezonie, co weekend m.in. rozdają worki na śmieci Dzielnicy Wisła.

Stołeczny ratusz zaprasza na nowe bulwary, które od 10 sierpnia całe - od pomnika Syreny do Multimedialnego Parku Fontann - są do dyspozycji mieszkańców i turystów. Zobacz także.

Artykuły powiązane

© 2019 KURIER365.PL