sobota, kwiecień 01, 2023
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 113.

Nawrocki

środa, 24 listopad 2010 09:48

Andrzejkowe reggae night

Napisane przez elo
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Andrzejkowe reggae night mat. prom.

W najbliższy piątek w pubie "Na Przyzbie" odbędą się kosmiczne "Andrzejki", które poprowadzi Pablopavo z Vavamuffin wspólnie z DJ Krzakiem.
Wieczór w rytmie reggae rozkręci z wami ZJEDNOCZENIE SOUND SYSTEM, znakomita kultowa ekipa, która swoim stylem robienia imprez i idealnie dobranymi kawałkami oczarowała całą Polskę.


Zjednoczenie Sound System tworzą:Krzaku - selecta, {jumi [*4]}Pablopavo - Dee-jay (najbardziej znany jako wokalista Vavamuffin). Razem działają od 10-ciu lat grając imprezy taneczne według jamajskiej receptury prezentują nowoczesne rytmy wyspiarskie wraz z wokalami.
Mają za sobą wiele wystepów w calej Polsce choc miejscem ich rezydowania jest Warszawa. Jako Sound System są zwyciężcami dwóch edycji (III-ciej i V-tej) AntiBabilon Sound Clash (pojedynków sound systemów) w Warszawie i Szczecinie. Poza tym dotarli do finalu I Lubelskiego Pojedynku Sound Systemów, gdzie pojedynkowali sie z Joint Venture Sound System, a także zwyciezyli SOUND CLASH 2003 we Wroclawiu. Przez Długi czas spiewała z nimi Manana (Magara), aktualnie wiecej niż stałym współpracownikem jest również Martinez -trumpet playa. Występowali na koncertach wielu światowych gwiazd sceny reggae takich jak: Zion Train, Mad Professor, Dub Syndicate, Jah Free, Vibronics, Head Jam, TransGlobal UnderGround, David Rodigan czy wreszcie twórcy i ojca reggae Lee "Scratch" Perry'ego. Od lat też grają cykliczne środowe imprezy pod nazwą REGGAE FAZA.Rozgrzewkę przed występem Zjednoczenia wysmaży wam SkieRAS selekta.Bawcie się przednio i na bogato. Elo
PUB "NA PRZYZBIE" ul. Nowoursynowska 161, godz. 20.30

{jumi [*7]}

a