niedziela, luty 25, 2024
Follow Us
poniedziałek, 26 czerwiec 2017 07:07

Lato z Muzeum Narodowym

Napisane przez ww.mnw.art.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Lato z Muzeum Narodowym http://www.mnw.art.pl/

Muzeum Narodowe w Warszawie zaprasza na wakacyjne, pełne wrażeń spotkania ze sztuką. 28 czerwca startuje „Lato w MNW” – specjalny letni program przygotowany z myślą o gościach Muzeum w każdym wieku. Program „Lato w MNW” potrwa do 3 września 2017 roku.

W ramach cyklu „Wakacje w MNW” najmłodsi, nie ruszając się z Muzeum, zwiedzą dalekie kraje i odległe epoki – wczesnochrześcijańską katedrę w Faras w Sudanie, dwór królewski, wyruszą okrętem na spienione morze, a nawet trafią na pole średniowiecznej bitwy!

Dla młodzieży i dorosłych MNW przygotowało wydarzenia towarzyszące wystawom czasowym „W warsztacie niderlandzkiego mistrza. Holenderskie i flamandzkie rysunki z kolekcji Muzeum Narodowego w Warszawie” i „Tak widzą. Panorama fotografii węgierskiej”. W programie edukacyjnym znajdują się wykłady tematyczne w Kinie MUZ, spotkania na wystawach i oprowadzania z przewodnikami.

Bilety dostępne są online lub w kasach Muzeum (dostępne są również karnety na warsztaty).
Szczegółowy program wydarzeń i informacje o zasadach uczestnictwa dostępne są na: http://www.mnw.art.pl/edukacja/aktualnie/lato-w-mnw--lipiec-sierpien-2017/.

a