sobota, grudzień 10, 2022
Follow Us
czwartek, 22 czerwiec 2017 07:30

Konkurs na nowe logo Wyróżniony

Napisane przez Info. pras.
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Konkurs na nowe logo stołecznego transportu publicznego, skierowany do profesjonalistów zajmujących się projektowaniem graficznym oraz studentów kierunków projektowych ogłosił Zarząd Transportu Miejskiego. Konkurs ma charakter otwarty, dwuetapowy i ogólnopolski. Partnerem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej.

Nowy logotyp powinien w sposób jednoznaczny identyfikować usługi transportowe organizowane przez m.st. Warszawę, a także całą komunikację miejską i poszczególne środki transportu publicznego. Warunkiem udziału jest

przesłanie w terminie do 17 lipca br. portfolio w formacie PDF, na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z minimum trzema projektami logotypów.

Jury 21 lipca wybierze 5 finalistów konkursu, którzy zostaną zaproszeni do odpłatnego zaprojektowania głównego logotypu transportu publicznego w Warszawie wraz z odmianami dla wybranych środków transportu (tramwaj, metro, autobus, pociąg, rower), a także zamieszczenie go na wybranych nośnikach.

Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony 7 września i otrzyma nagrodę główną w wysokości 70 tys. zł (www.stgu.pl).
Więcej na: http://www.ztm.waw.pl/.

a