środa, marzec 29, 2023
Follow Us

Nawrocki

piątek, 09 czerwiec 2017 12:01

Sobotnia Warszawska Masa Krytyczna i mecz

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Sobotnia Warszawska Masa Krytyczna i mecz https://pl.wikipedia.org

W południe na ulice wyjadą rowerzyści Warszawskiej Masy Krytycznej i w sobotę 10 czerwca 2017 do godz. 15 zablokują miasto - od pl. Bankowego po pl. Defilad. Wieczorny mecz na PGE Narodowy, spowoduje wyłączenie z ruchu obszaru Saskiej Kępy oraz Wału Miedzeszyńskiego w godz. 18-20.45.

 

Uczestnicy Warszawskiej Masy Krytycznej wystartują w sobotę w południe z pl. Bankowego i przejadą trasą: al. Solidarności, al. Jana Pawła II, Chałubińskiego, al. Niepodległości, Woronicza, Puławska, pl. Unii Lubelskiej, al. Szucha, pl. Na Rozdrożu, Al. Ujazdowskie, pl. Trzech Krzyży, Nowy Świat, rondo de Gaulle’a, Nowy Świat, Świętokrzyska, Marszałkowska z okazji zakończenia Europejskiej Rywalizacji Rowerowej i Rowerowego Maja.

Mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami Polski i Rumunii, który rozpocznie się na PGE Narodowyn o godz. 20.45 spowoduje wyłączenie z ruchu obszaru Saskiej Kępy i Wału Miedzeszyńskiego w godz. 18–20.45. Z ruchu indywidualnego wyłączony będzie obszar ograniczony ulicami: al. Poniatowskiego, al. Waszyngtona, ul. Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych. Dopuszczony zostanie przejazd wiaduktem ul. Saskiej i ul. Brazylijską do al. Stanów Zjednoczonych. Po zakończeniu imprezy policja może podjąć decyzję o zamknięciu dla ruchu al. Zielenieckiej, mostu Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich pomiędzy rondem de Gaulle’a a rondem Waszyngtona.

 

a