poniedziałek, maj 23, 2022
Follow Us
piątek, 26 maj 2017 13:17

Na Dzień Dziecka Disney Junior

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Specjalne pokazy realizowane w Polsce po praz pierwszy, ulubieni bohaterowie seriali Disney Junior, a także zabawa, gry i piosenki, a przed każdym pokazem konkursy i masa fantastycznej zabawy czekają na dzieci w weekend 27–28 maja w Kinie Praha z okazji Dnia Dziecka.

Na najmłodszych i ich opiekunów czeka moc atrakcji, a wśród nich: Miki, jako interaktywny prowadzący, który zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i tańca, premierowe, nieemitowane wcześniej odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy”.

„Jej Wysokość Zosia”

oraz „Lwia Straż”

W godz. 11:30 – 16:00 w holu kina odbędzie się impreza muzyczna prowadzona przez najlepszego DJ’a w mieście, która porwie dzieciaki w rytm najgorętszych hitów ostatnich miesięcy. Nie zabraknie malowania buziek, a także skręcania baloników – podczas imprezy, każde dziecko będzie mogło spersonalizować swojego zwierzaka, malując mu oczy, nosek i uśmiech, dzięki czemu stanie się on jedyny i niepowtarzalny.

Przez dwa pełne wrażeń dni, o godz. 11 oraz 13 odbędą się specjalne pokazy premierowe. W godz. 11.30 – 16.00 na dzieci będzie czekać spora dawka konkursów z nagrodami – ufundowanych przez wydawnictwa Prószyński i S-ka, polskiego producenta gier GRANNA – oraz animacji prowadzonych w holu kina.

Do organizowanych zabaw będzie można dołączyć przed lub po wybranym seansie.
Animacje dla dzieci odbywają się w godz. 11.30 – 16.00

PROGRAM „Disney Junior w kinie”
27 – 28 maja (sobota/niedziela)
godz. 11:00 – specjalne pokazy realizowane po raz pierwszy w Polsce.
godz. 13:00 – specjalne pokazy realizowane po raz pierwszy w Polsce.
godz. 11.30 – 16:00 – animacje dla dzieci odbywające się w holu kina.

Ceny biletów
bilet na pokazy premierowe odbywające się o godz. 11 oraz 13 – 18 zł
bilet w ramach cyklu „Praha dzieciom – rodzinne poranki artystyczno – filmowe” – 15 zł
bilet na regularne seanse w ramach repertuaru – wg cennika

Odcinki seriali emitowane w ramach pokazu:

Miki i raźni rajdowcy (sezon 1., odcinek 9.) – niewyemitowany w TV - Na miejsca, gotowi, START! Dołączcie do Mikiego i jego przyjaciół w ich transformujących pojazdach, i przeżyjcie wspólnie kolejne przygody! Tym razem Goofy sądzi, że jego magiczne moce zmieniły jednego z bohaterów – Gordona – w królika, a Raźna Pomoc rusza w pościg za furgonetką z urodzinowym tortem.

Jej Wysokość Zosia (sezon 3., odcinek 30.) – niewyemitowany w TV - Księżniczka Zosia zawsze przeżywa wiele ciekawych przygód w Czarlandii. Tym razem Viviana ma nowego nauczyciela muzyki, a Zosia martwi się, że ma on wobec jej przyjaciółki wrogie zamiary.

Lwia Straż (sezon 1., odcinek 16.) - Kolejne przygody Kiona i jego dzielnej drużyny – ponownie staną razem w obronie Kręgu Życia. Przywódca Lwiej Straży, wywołując trzęsienie ziemi swoim rykiem, obawia się, że stracił kontrolę nad jego mocą. Wtedy Makuu i inne krokodyle próbują zapanować nad równiną.

Więcej na: http://www.kinopraha.pl.

a