czwartek, maj 13, 2021
Follow Us
czwartek, 20 kwiecień 2017 16:09

Rowerowy start

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Rowerowy start https://rowery.um.warszawa.p

Uczestnicy „Rowerowego Startu” - zwieńczonego piknikiem w Parku Fontann - spotkają się na Placu Zamkowym w sobotę 22 kwietnia 2017 o godz. 11.30. "Rowerowy Start", organizowany wraz z Warszawską Masą Krytyczną, jest dostępny dla wszystkich.

Organizatorzy zachęcają wszystkie dzieci do uczestnictwa w przejeździe i pikniku. Będzie to dla nich znakomita okazja do przejechania się głównymi ulicami Warszawy na rowerze. Podczas przejazdu drogi zostaną zamknięte i będą dostępne wyłącznie dla rowerzystów. Przejazd rozpocznie się o godzinie 12 na placu Zamkowym i potrwa ok. dwóch godzin. Do pokonania będzie około 15 kilometrów.

Trasa przejazdu: pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, rondo de Gaulle’a, Al. Jerozolimskie, wiadukt i most Poniatowskiego, rondo Waszyngtona, al. Zieleniecka, Targowa, al. Solidarności, most Śląsko-Dąbrowski, pl. Bankowy, Leszno, Okopowa, Stawki, Muranowska, Konwiktorska, Sanguszki, Rybaki.

Podczas pikniku rowerowego przy Parku Fontann, w namiocie ZDM dla pierwszych 500 osób, które zarejestrują się w aplikacji Naviki i dołączą do drużyny Warszawa organizatorzy przekażą pakiety startowe zawierające rowerowe gadżety ZDM oraz ufundowane przez partnerów i sponsorów.

Harmonogram "Rowerowego Startu":

11.30 – 12.00 – zbiórka na Pl. Zamkowym
12.00 – start przejazdu ulicami Warszawy
14.00 – dojazd pod Park Fontann
17.00 – zakończenie pikniku

Link do mapy interaktywnej: http://www.traseo.pl/trasa/rowerowy-start.
Więcej na: https://rowery.um.warszawa.pl/ oraz http://www.viennalifemaraton.pl.

Więcej w tej kategorii: « Halo Ziemia Procesje Drogi Krzyżowej »

a