środa, czerwiec 19, 2024
Follow Us
wtorek, 28 marzec 2017 11:05

Wilki biznesu w Warszawie Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wilki biznesu w Warszawie https://www.wolvessummit.com/

Podczas piątej odsłony konferencji Wolves Summit w Pałacu Kultury i Nauki we wtorek i środę, 28-29 marca 2017 spotkają się startupy, inwestorzy, przedsiębiorcy, eksperci oraz samorządowcy, by dyskutować o technologiach w biznesie. W wydarzeniu może uczestniczyć każda osoba, która ukończyła 18. rok życia. Należy jedynie zakupić bilet.

Wolves Summit to przede wszystkim debaty, warsztaty i prelekcje światowych ekspertów, które są cennym źródłem wiedzy na temat nowych technologii i innowacji, a także wysokiej jakości networking, spotkania indywidualne i rozszerzanie sieci kontaktów biznesowych. Dodatkowo, w ramach nowej formuły, 350 wybranych startupów będzie mogło uczestniczyć w wydarzeniu za darmo, a 35 z nich stanie przed szansą zaprezentowania się przed międzynarodowym gronem inwestorów i managerów korporacji w czasie konkursu The Great Pitch.

Wolves Summit to 2000 uczestników z całego świata, w tym 350 startupów, 50 scaleupów (bardziej doświadczonych startupów, które często istnieją na rynku od kilku lat), 350 managerów korporacji i 250 inwestorów. Wśród uczestników będą między innymi przedstawiciele zarządów oraz dyrektorzy innowacji, strategii i marketingu.

Miasto Stołeczne Warszawa, współorganizator wydarzenia, zaprasza uczestników Wolves Summit do odwiedzenia stoiska Centrum Przedsiębiorczości Smolna, na którym będzie można uzyskać szczegółowe informacje o działaniach miasta skierowanych do środowiska startupów, w tym o programie Grow with Greater Warsaw, wspierającego rozwój eksportu firmy z sektora MŚP z aglomeracji warszawskiej.

Więcej na: www.wolvessummit.com/pl oraz www.um.warszawa.pl.

a