poniedziałek, listopad 30, 2020
Follow Us
wtorek, 29 listopad 2016 11:42

Bezpłatny parking przy Wola Park na czas budowy II linii metra Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Bezpłatny parking, na którym kierowcy mogą zostawić samochód i przesiąść się do komunikacji miejskiej, uruchomiło na swoim terenie Centrum Handlowe Wola Park. Parking ułatwi mieszkańcom okolicznych rejonów poruszanie się po mieście i dotarcie do centrum Warszawy.

Podczas budowy II linii metra Wola Park, znajdujący się bezpośrednio przy ulicy Górczewskiej, postanowił wesprzeć zmotoryzowanych sąsiadów. Od 26 listopada 2016 kierowcy mogą korzystać z parkingu „Parkuj i jedź” mieszczącego się na tyłach Centrum.

Wola Park udostępnia dwa poziomy (+1 i +2) zadaszonego parkingu, gdzie można nieodpłatnie pozostawić samochód i przesiąść się w transport publiczny. – Staramy się pomóc zmotoryzowanym mieszkańcom dzielnicy w komunikacji po mieście. Dlatego oddajemy do ich dyspozycji bezpłatny parking, w pobliżu którego zlokalizowane są przystanki autobusowe – mówi Dagmara Pozowska, dyrektor centrum handlowego Wola Park.

Na terenie Centrum pojawi się także dodatkowe oznakowanie parkingu „Parkuj i jedź”, który powstał z własnej inicjatywy Centrum i nie wiąże się z podobnymi parkingami na terenie Warszawy.
Więcej na: http://www.thecity.com.pl/.

a