piątek, lipiec 30, 2021
Follow Us
środa, 02 listopad 2016 00:00

„Scena opanowana" czyli kobiecy wieczór w Teatrze Dramatycznym Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

"Scena opanowana" to nowy cykl wieczorów dla kobiet w Teatrze Dramatycznym. O co chodzi? O dobrą zabawę. Przepis na wieczór to spektakl + ciekawa rozmowa. Tym razem Teatr Dramatyczny zaprasza panie 5 listopada o godz. 19 na „Obrzydliwców" Davida Fostera Wallace'a, a po spektaklu na rozmowę z seksuolog Izabelą Jąderek.

W kobiecym wieczorze mogą wziąć udział panie, które przyjdą do teatru przynajmniej w trzyosobowej grupie. Wówczas organizatorzy zaproszą je na spotkanie po spektaklu i zaproponują bilety w niższej cenie. Będzie też okazja do rozmowy przy kawie czy herbacie oraz szansa na wylosowanie nagrody.

„Obrzydliwcy", czyli wszystko, co chciałybyście wiedzieć o mężczyznach, ale boicie się zapytać. Bohaterowie są uzależnieni od seksu, cyniczni, niepozorni, skupieni na sobie i swoich przyjemnościach. Nikt tu nie jest zwyczajny. A raczej: nikt tu nie jest normalny. Spektakl na podstawie powieści kultowego amerykańskiego pisarza Davida Fostera Wallace'a „Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi" wyreżyserował Marek Kalita.
Każdy z nich ma swoje pięć minut, występują na ciemnej scenie jak w stand-upie. Pomiędzy "sesjami" tańczą, śpiewają. Dyskutują też o tym, jakiego mężczyzny potrzebuje współczesna kobieta. Na scenie Mariusz Drężek, Sebastian Stankiewicz, Waldemar Barwiński, Henryk Niebudek i Piotr Siwkiewicz.
Izabela Jąderek prowadzi grupy wsparcia, grupy terapeutyczne i treningi interpersonalne, przygotowuje programy z zakresu edukacji seksualnej, jest współautorką badań dotyczących stanu edukacji seksualnej w Polsce. Jako ekspert często gości w programach telewizyjnych i radiowych. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłaszać można się na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

„Obrzydliwcy" Davida Fostera Wallace'a
5. listopada, godz. 19
Scena Przodownik przy ul. Olesińskiej 21 w Warszawie

a