środa, grudzień 06, 2023
Follow Us
piątek, 24 czerwiec 2016 14:27

Nowa hurtownia dla przedsiębiorców w Warszawie

Napisane przez Ewa Ploplis
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

21 czerwca została otwarta w Warszawie trzecia już hala Selgros, a zarazem siedemnasta z dwudziestu zaplanowanych hurtowni w całej Polsce. Jej budowa trwała 6 miesięcy.

Hala o powierzchni ok. 8 tys. m2 powstała w Wawrze przy ul. Marsa 56. Posiada jeden z najszerszych asortymentów na rynku: artykuły spożywcze i przemysłowe, w tym chemię gospodarczą oraz odzież.

– Cieszymy się, że otworzyliśmy trzecią hurtownię w Warszawie – mieście, które daje tak wielkie możliwości – mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu firmy. – Wierzymy, że nasze profesjonalne podejście do handlu i bogata oferta produktów w korzystnych cenach spotka się z zainteresowaniem wielu klientów – dodaje.

Selgros Cash&Carry, to jedna z wiodących firm handlu hurtowego, która istnieje na rynku ponad 50 lat. Posiada ponad 85 hal hurtowych typu Cash&Carry w Polsce, Niemczech, Rumunii i Rosji. Dysponuje 0,5 mln m2 powierzchni handlowej i 1,5 mln stałych klientów oraz zatrudnia ponad 10 tys. pracowników. Firma posiada w Polsce 17 hurtowni, a jej klientami są głównie osoby prowadzące działalność gospodarczą, właściciele sklepów detalicznych oraz przedstawiciele branży gastronomicznej i hotelarskiej.

a