poniedziałek, marzec 27, 2023
Follow Us

Nawrocki

środa, 06 kwiecień 2016 00:00

Ruszają zapisy do Biegu Konstytucji Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ruszają zapisy do Biegu Konstytucji www.aktywnawarszawa.waw.pl

Zapisy do 26. Biegu Konstytucji rozpoczną się w nocy z 8 na 9 kwietnia, punktualnie o północy. Na chętnych czeka pula 5 tysięcy pakietów startowych. Biegowi głównemu towarzyszyć będą zmagania Nordic Walking oraz „Bieg z maskotką" dla dzieci.

Zapisy poprzez stronę www.aktywnawarszawa.waw.pl potrwają nieprzerwanie od 9 do 27 kwietnia lub wyczerpania limitu 5000 uczestników (w tym 1000 dzieci). Wszyscy rejestrujący się w ten sposób uczestnicy zobowiązani są do wniesienia opłaty startowej w ciągu trzech dni roboczych (w tym sobota). Po przekroczeniu tego terminu zgłoszenie zostanie usunięte z bazy danych.

Dla biegaczy oraz uczestników Nordic Walking start zmagań będzie miał miejsce na alei Tomasza Hopfera. Meta będzie znajdować się na ul. Rozbrat, na wysokości ul. Szarej. Trasa w całości przebiegać będzie ulicami asfaltowymi. Na trasie znajdować się będą duże wzniesienia - ul. Agrykola, ul. Górnośląska - oraz Myśliwiecka zakończona ostrym skrętem. Limit czasu dla biegu głównego wynosi 1 godzinę.

Bieg odbywać się będzie pod patronatem Hanny Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m. st. Warszawy.
Więcej na: http://aktywnawarszawa.waw.pl/.

a