piątek, marzec 31, 2023
Follow Us

Nawrocki

czwartek, 31 marzec 2016 00:00

Największe gwiazdy hip-hopu na Warsaw Challenge 2016 Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Największe gwiazdy hip-hopu na Warsaw Challenge 2016 http://www.um.warszawa.pl

Podczas Warsaw Challenge - 7 i 8 maja 2016 - przed Pałacem Kultury i Nauki wystąpią najlepsi tancerze breakdance z całego świata. Obok nich na scenie zaprezentują się również gwiazdy rapu m.in. Rasmentalism, Grubson i Łona. Na fanów hip-hopu czeka także wiele dodatkowych atrakcji. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Podczas Warsaw Challenge można poznać wszystko co w kulturze hip-hop najlepsze – taniec, muzykę i freestyle. Przez dwa dni majowego weekendu, 7-8 maja, widzowie będą mogli podziwiać potyczki najlepszych b-boyów z kraju i ze świata. Na scenie pojawią się również gwiazdy polskiego i światowego rapu. Organizatorem Warsaw Challenge jest Miasto Stołeczne Warszawa.
Konkurs dla zawodników breakdance to jeden z najbardziej istotnych elementów Warsaw Challenge i jednocześnie największe wydarzenie taneczne tego nurtu w Polsce. Przez dwa dni najlepsze ekipy b-boyów z Polski walczą o przejście do bitwy finałowej, w którym mierzą się z międzynarodowymi gwiazdami tańca breakdance. Na zwycięzcę czeka nagroda 15 tysięcy złotych ufundowana przez Miasto Stołeczne Warszawę.
W tegorocznej edycji Warsaw Challenge wystąpi Rasmentalism, Łona wraz z zespołem muzycznym The Pimps, Quebonafide, Grubson i Otsochodzi.

Więcej na: www.WarsawChallenge.com oraz na profilu wydarzenia na Facebooku. Źródło: http://www.um.warszawa.pl.

a