sobota, czerwiec 12, 2021
Follow Us
piątek, 29 styczeń 2016 13:09

Bieg pełen słodkiej energii Wyróżniony

Napisane przez Ewa Ploplis
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bieg Wedla 2015 Bieg Wedla 2015

XI Bieg Wedla odbędzie się w praskim Parku Skaryszewskiego w Warszawie 30 stycznia 2016. Ma on charakter otwarty - dedykowany jest dla wszystkich miłośników sportu i czekolady. Bieg rozpocznie się startem o godzinie 11.00 w pobliżu stadionu ,,Drukarza". Dzięki obecności marki E. Wedel podczas trwania imprezy ma nie zabraknąć atrakcyjnych słodkości tej znanej i wiodącej marki.

Organizatorzy biegu przygotowali trasy z myślą o wszystkich, niezależnie od stopnia zaawansowania. Wydarzenie z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy w Polsce odbędzie się 0-run. Wręczenie nagród i medali dla zwycięzców na trasach A i B nastąpi bezpośrednio po ich zakończeniu. Organizatorzy gwarantują moc endorfin podczas imprezy. Dla wszystkich uczestników, także kibiców, nie zabraknie atrakcji m.in. bieg w strojach karnawałowych to z pewnością nieczęsto spotykany widok. E. Wedel zadbał także o słodki poczęstunek i mnóstwo gorącej czekolady. Natomiast rozdanie nagród dla laureatów tras C i D oraz innych klasyfikacji jest zaplanowane na godzinę 14.00.
Bieg Wedla to cykliczne wydarzenie dedykowane zarówno do prawdziwych pasjonatów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród miłośników sportu i wszystkich tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Zgodnie z 11-letnią tradycją właśnie ta impreza rozpoczyna ferie zimowe w Warszawie. Jest to idealny sposób na rodzinne spędzenie sobotniego przedpołudnia – pełnego pysznej i czekoladowej zabawy.
Wydarzenie odbywa się pod patronatem honorowym burmistrza dzielnicy Praga-Południe – pana Tomasza Kucharskiego.

Więcej w tej kategorii: « Ferie na Narodowym Aktywne ferie »

a