Wydrukuj tę stronę
czwartek, 26 marzec 2015 14:10

Masa Krytyczna znowu wyruszy na miasto Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Trasa Warszawskiej Masy Krytycznej Trasa Warszawskiej Masy Krytycznej http://www.masa.waw.pl/

Zbliża się ostatni piątek miesiąca, wiadomo więc że na ulice wyruszy kolejna Warszawska Masa Krytyczna. Z Placu zamkowego 27 marca o godz. 18 uczestnicy Masy pojadą na Bemowo - m.in. w poszukiwaniu zaginionych rowerów publicznych Bemowo Bike - i taką trasą, aby ich przejazd mieszkańcy mocno zakorkowanej stolicy jak najmniej odczuli.

Z ulic Bemowa zniknęły ostatnio rowery, a mieszkańcy otrzymali "na pocieszenie" 3 stacje Veturilo. Likwidując Bemowo Bike Warszawa zmniejszyła liczbę stacji roweru publicznego poniżej 200. Niedługo kończy się umowa na operatora systemu Veturilo. Organizatorzy Masy Krytycznej obawiają się, że jeżeli miasto nie podejmie na czas odpowiednich kroków i nie rozpocznie z odpowiednim wyprzedzeniem działań na rzecz wyłonienia nowego operatora systemu lub zmiany modelu jego funkcjonowania, historia z Bemowo Bike może powtórzyć się - tylko, że w całej Warszawie i na nieporównywalnie większą skalę.

Trasa Warszawskiej Masy Krytycznej 27 marca (piątek) w godz. 18–22

Pl. Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Królewska, Grzybowska, Żelazna, Prosta, Kasprzaka, Wolska, Połczyńska, Powstańców Śląskich, Człuchowska, Lazurowa, Górczewska, Powstańców Śląskich, Wrocławska, Powstańców Śląskich, Reymonta, Kochanowskiego, Rudnickiego, gen. Maczka, Powązkowska, Okopowa, Anielewicza, Świętojerska, pl. Krasińskich, Miodowa, Senatorska, pl. Zamkowy.
Więcej na: http://www.masa.waw.pl/.

Artykuły powiązane

© 2019 KURIER365.PL