Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 09 marzec 2015 12:20

Finałowe zawody cyklu Cavaliada Tour na Torwarze Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Finałowe zawody cyklu Cavaliada Tour na Torwarze http://www.cavaliada-warszawa.pl

Na finałowe zawody cyklu Cavaliada Tour organizatorzy zapraszają na Torwar przy ul. Łazienkowskiej 6a od czwartku 12 marca do niedzieli 15 marca 2015. Atrakcje Cavaliady Warszawa to m.in. konkursy w skokach przez przeszkody, ujeżdżanie, powożenie, zawody dzieci na kucach czy kiermasz sprzętu jeździeckiego. Honorowy Patronat nad Cavaliadą objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Rozegranych zostanie 12 konkursów w skokach przez przeszkody, w tym trzy zaliczane do Rankingu Światowej Federacji Jeździeckiej i do rankingu Cavaliada Tour 2014/2015. Cavaliada Warszawa to także Finał Ligii Europy Centralnej Pucharu Świata. W programie zostaną zaprezentowane także konkurencja ujeżdżania w ramach zawodów CDN, BMW Halowy Puchar Polski w Powożeniu oraz zawody dzieci na kucach Cavaliada Future.

Dla dzieci

Specjalnie dla najmłodszych przygotowano atrakcje o charakterze edukacyjnym. W piątkowe południe tysiące dzieci ze szkół i przedszkoli odwiedzą Cavaliadę. Strefa KIND ZONE zaprasza na gry i zabawy, których tematem przewodnim będzie przepiękny świat koni. Do strefy organizatorzy zapraszają rodziców z dziećmi oraz zorganizowane grupy szkolne i przedszkolne, które zapowiedziały swój udział w Cavaliadzie.

Pod opieką animatorów dzieci nauczą się przygotowywać flots z krepiny, kolorować będą kucyki według określonej maści, czy lepić figurki koników z plasteliny. Będzie szukanie igły w stogu siana - zamiast przysłowiowej igły będzie to mały przedmiot, a na mały odpoczynek film pt. Mustang z dzikiej doliny.

Akademia Hodowcy i Jeźdźca

Wszyscy, którzy chcą uzupełnić swoją wiedzę i dowiedzieć się czegoś nowego w tematyce konnej, mają szansę na wzięcie udziału w wykładach i szkoleniach, organizowanych w ramach Akademii Hodowcy i Jeźdźca. Oprócz zajęć praktycznych (wykładów i prezentacji) odbędą się także warsztaty i ćwiczenia z udziałem koni.


Program warszawskiej Cavaliady TUTAJ. Bilety w kasach kosztują od 40 do 85 złotych. Dzieci do lat 3 mają bezpłatny wstęp na teren COS Torwar. Więcej na: www.cavaliada-warszawa.pl.

Artykuły powiązane

© 2019 KURIER365.PL