środa, lipiec 24, 2024
Follow Us
×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/20022.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/20022
wtorek, 27 styczeń 2015 13:34

X Bieg Wedla

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do X Biegu Wedla zawodnicy wystartują w Warszawie w sobotę 31 stycznia o godz. 11 w Parku Skaryszewskim. Start zlokalizowany w pobliżu przecięcia głównej alei parku (pierścień) z przekątną w pobliżu muszli koncertowej. Na mecie będą wręczane medale, słodycze od Wedla i inne upominki, np. za najciekawszy biegowy strój karnawałowy.

Z okazji trwającego karnawału oraz 110. rocznicy założenia Parku Skaryszewskiego zwanego potocznie Skaryszakiem organizatorzy ogłosili konkurs na najciekawszy karnawałowy strój biegowy. Autor najlepszego pomysłu zostanie uhonorowany słodkimi niespodziankami podczas ceremonii zakończenia biegu.

Patronat nad X edycją Biegu Wedla objął Burmistrz Dzielnicy Praga Południe. Honorowy Patronat objął Wojewoda Mazowiecki.

Trasa Biegu Wedla w 2015 roku jest identyczna jak w latach ubiegłych. Start i meta w pobliżu muszli koncertowej - biegamy główną pętlą:

Trasa A - 1,86 km (1 pętla) dla osób w wieku do 15 lat oraz 70 lat i więcej

Trasa B - 0,25 km (w pobliżu muszli koncertowej) dla dzieci w wieku do 7 lat

Trasa C - 5,43 km (3 pętle)

Trasa D - 9 km (5 pętli)

{gallery}20022{/gallery}

Organizatorzy uprzedzają, że osoby biorące udział w dwóch biegach otrzymują jedno świadczenie i proszą o nie upominanie się o nie podczas drugiego biegu.
Więcej na: http://www.biegwedla.pl.

 

a