poniedziałek, luty 06, 2023
Follow Us

Nawrocki

piątek, 14 listopad 2014 00:00

Osiemnastowieczny design? Warsztaty rodzinne w Łazienkach Królewskich Wyróżniony

Napisane przez OKI
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na ostatnie w tym roku warsztaty z cyklu Małe Rezydencje Artystyczne Łazienki Królewskie zapraszają w niedzielę 16 listopada o godzinie 11. Dzieci, wykorzystując idee orgiami i inspirując się ikonografią Łazienek Królewskich, stworzą swój pierwszy designerski przedmiot.

Najbliższe warsztaty z cyklu Małe Rezydencje Artystyczne będą doskonałą okazją, aby dowiedzieć się czym jest ten tajemniczy design. Dzieci wspólnie z prowadzącą Andżelą wyczarują z papieru przeróżne przedmioty, które tematyką będą nawiązywały do rzemiosła artystycznego XVIII wieku. Punktem wyjścia będzie kwadratowa kartka papieru, a dzieła, które z niej powstaną, będą efektem kreatywności i twórczej współpracy całej rodziny!

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 6-10 lat. Prowadząca: Andżela: designerka, znawczyni sztuki orgiami, pasjonuje ją tworzenie inspirujących kolaży i nadawanie przedmiotom drugiego życia.
Informacje i zapisy: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Miejsce spotkania: taras przed Pałacem na Wyspie. Bilet rodzinny (dziecko i opiekun) kosztuje 15 zł.

Więcej na: http://www.lazienki-krolewskie.pl,  https://www.facebook.com/Muzeum.Lazienki.Krolewskie i http://edukacjamuzealna.blogspot.com/.

 

a