wtorek, listopad 28, 2023
Follow Us

Rakowiecka 37 - "Widzenie na Rakowieckiej" z Andrzejem Stryjewskim

wtorek, 04 listopad 2014 14:06

Też masz szansę na udział w projekcie "Atlas Warszawa"! Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Też masz szansę na udział w projekcie "Atlas Warszawa"! http://www.wpek.pl

Warszawska Scena Tańca poszukuje 100 mieszkańców Warszawy do udziału w spektaklu "Atlas Warszawa". Zgłoszenia chętnych tylko do 10 listopada. Udział w projekcie jest dobrowolny i ma formę wolontariatu.

Wystarczy, że jesteś dyspozycyjny w terminie 12-15 listopada 2014, mieszkasz w Warszawie i masz dużo pozytywnej energii oraz chęci działania! Udział w projekcie ATLAS Warszawa to szansa na odkrycie niezwykłej siły tkwiącej w grupie, szansa publicznej wypowiedzi, a także niezwykła przygoda.

Spektakl "Atlas Warszawa" odbędzie się już po raz czwarty w dniach 14-15 listopada w Teatrze Powszechnym.

„To spektakl, który wyzwala siłę grupy.... jeden z najważniejszych spektakli politycznych, jaki widziałem w ostatnich latach" – pisał po premierze Roman Pawłowski RECENZJA Gazeta.pl

Do projektu Any Borralho & João Galante ATLAS Warszawa, który po raz drugi już odbędzie się na deskach Teatru Powszechnego może zgłosić się każdy. Organizatorzy poszukują osób różnych profesji:
- lekarzy, pielęgniarzy, nauczycieli, polityków, policjantów, strażaków, listonoszy, mechaników, zawodowych kierowców, hydraulików, fryzjerów, kucharzy, kelnerów, piłkarzy, rolników, inżynierów, bankierów, dyrektorów, gospodynie domowe, grafficiarzy, malarzy, rzeźbiarzy, muzyków, fotografów, tancerzy, kelnerów, striptizerów, cyrkowców, księży i seminarzystów, harcerzy, ochroniarzy i wszelkie inne zawody. A także osoby będące na emeryturze i rencie.

- w różnym wieku: od wieku wczesnoszkolnego po seniorów

- różnych narodowości: jesteś obcokrajowcem mieszkającym obecnie w Polsce? Zapraszamy!

Każdy z uczestników będzie miał zapewnione wyżywienie, a także otrzyma zaproszenie na uroczysty finał projektu ATLAS Warszawa dla bliskiej mu osoby.

Zgłoszenia - do 10 listopada - pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie: „ATLAS Warszawa").

Więcej na: www.cialoumysl.pl. Źródło: http://www.wpek.pl.

a