JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/18409.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/18409

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Oblegany Rafał Majka Oblegany Rafał Majka Fot.: Grzegorz Micuła

Przed południem przejście przez plac Teatralny w Warszawie nie zapowiadało jeszcze takich emocji, jak popołudniowy przyjazd kolarzy na metę. Drugi etap 71. Tour de Pologne z Torunia do Warszawy liczył 226 kilometrów. Zwycięzcą okazał się Petr Vakoc z grupy Omega Pharma – Quick-Step.

Mimo lejącego się z nieba żaru kolarze mknęli do mety z zawrotną szybkością. Publiczność warszawskie witała równie gorąco zawodników, również tych którzy bez pośpiechyu zmierzali do mety. Nowym liderem wyścigu został Petr Vakoc, który uzyskał 21 sekund przewagi nad peletonem.

{gallery}18409{/gallery}

Na rundach w Warszawie Vakoc samotnie pędził w stronę mety. 21 sekund za nim dojechał peleton, z którego najszybciej finiszował Michael Matthews, a trzecie miejsce zajął Boris Vallee.

Były brawa, wywiady i wiwaty na cześć Rafała Majki, a chwilę później niebo zakryły chmury i dopiero wtedy się ochłodziło.

Więcej na: tourdepologne.pl.