sobota, lipiec 20, 2024
Follow Us
sobota, 07 sierpień 2010 11:08

Warszawa jak Liverpool

Napisała
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Urząd m.st. Warszawy oraz Agencja Good Music Productions zapraszają na wyjątkowe wydarzenie muzyczne - Warsaw Music Week.
{jumi [*4]}Jest to nowa inicjatywa kulturalna na mapie Warszawy realizowana we współpracy z Liverpool Music Week - projektem przygotowanym w Liverpoolu - Europejskiej Stolicy Kultury 2008. Warsaw Music Week to cykl wydarzeń muzycznych prezentujący bogatą kulturę klubową stolicy.

Koncerty, imprezy klubowe oraz pokazy audiowizualne odbędą się w wiodących warszawskich klubach muzycznych oraz salach koncertowych. W programie znajdą się najlepsze imprezy z udziałem sceny warszawskiej oraz gwiazd polskich i zagranicznych. Impreza odbędzie się w dniach 17-25 września 2010 r. W części wydarzeń będzie można uczestniczyć bezpłatnie.

Wydarzenie inspirowane jest Liverpool Music Week i realizowane w partnerstwie z Brytyjczykami.

Warsaw Music Week to taże wymiana kulturalna pomiędzy miastami polegająca na prezentacji muzyków z polski na scenie brytyjskiej i liverpoolczyków na scenach warszawskich. Dzięki współpracy z międzynarodową konferencją Dont't Panic oraz Instytutem Adama Mickiewicza, polscy wykonawcy będą mogli zaprezentować się przedstawicielom branży muzycznej z zagranicy, jak też wystąpią na Liverpool Music Week 2010. Współpraca z British Council obejmować będzie warsztaty oraz pokazy filmowe i audiowizualne.

Więcej informacji:

www.warsawmusicweek.pl

www.facebook.com/warsawmusicweek

www.lastfm.pl/group/warsaw+music+week

Projekt powołany jest w ramach przygotowań Warszawy do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016 Organizator: agencja Good Music Productions.

{jumi [*8]}

a