sobota, lipiec 20, 2024
Follow Us
poniedziałek, 17 marzec 2014 13:04

Bieg SGH Wyróżniony

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Bieg SGH http://www.biegsgh.pl

W pierwszym w historii Biegu SGH 6. kwietnia wystartuje około dwa tysiące biegaczy. Trasa obejmuje budynki SGH na Mokotowie. Uczestnicy wystartują z ul. Batorego i pokonując dystans 4,3 km, dobiegną do budynku głównego Szkoły Głównej Handlowej. Zapisy do 24 marca.

Podsumowaniem wydarzenia będzie piknik w Ogrodach Rektorskich. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na remont oraz wyposażenie Domu Dziecka nr 10 w Warszawie przy ul. 6 Sierpnia 1/5.
W tym roku cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na remont oraz wyposażenie Domu Dziecka nr 10 w Warszawie. Wsparcie jest możliwe dzięki współpracy z fundacją "Dogonić Marzenie", której głównym celem jest umożliwienie powrotu wszystkich wychowanków domów dziecka do domów rodzinnych lub rodzinnych form zastępczych.
Start: ul. Batorego (przy klubie Stodoła); Meta: Budynek główny Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie; Dystans: 4 km.
Na trasie pojawią się oznaczenia informujące o dystansie, który pozostał do pokonania. Każdy z uczestników otrzyma jednorazowy chip zintegrowany z numerem startowym, a na tablicy końcowej będzie mógł sprawdzić swój dokładny czas. Więcej na: http://www.biegsgh.pl.

a